Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkimat hogy tanitsam gyorsan...

Yorkimat hogy tanitsam gyorsan szobatisztasagra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Yorki kutyám, hegyezd füled, hadd beszéljek mostan veled etc. etc. ☺
2012. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, és hányszor viszed le egy nap?
2012. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
8 hetes es napi 4x
2012. ápr. 25. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Vidd le kétóránként, dicsérd meg, ha lent pisil, és várj. A szobatisztaság sokszor elég hosszúra nyúló hadművelet, ne várj két hét alatt csodát, de minél többet viszed le, annál gyorsabban megy.
2012. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél kutyapelust, (nálunk a TESCOban lehet kapni) és (unorítóan hangzik, de működik) kutyavizeletszagmintát (ezt is lehet a TESCOban nálunk). Ha más kutya vizeletét érzi, automatikusan le akarja majd vizelni. Ha rossz helyre végzi a dolgát, (padló, szőnyeg, stb.) egy bökéssel próbáld kizökkenteni és vidd a pelusra vagy ki. A helyet, ahova a dolgát végezte fertőtlenítsd, a pelust is. Egy kutya nem akar oda pisilni, ahova már előbb is pisilt, de általában ugyanarra a környékre. Kezdetben pelusból rakj kettőt vagy négyet egymás mellé, hogy biztos eltalálja. Aztán fokozatosan elhagyhatsz egyet-egyet.

Nekem 8 hetes boxerkölyköm van, csütörtökön lett 8 hetes, hétfőn hoztam el a tenyésztőtől, naponta 3szor kiviszem (etetés után) és bent ma már csak a kutyapelusra pisilt. : )

Még valami: ha egy peluson sok pisi-kaki van, cseréld ki! Én minden reggel cserélem.

2012. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoktasd pelusra, és szívni fogsz a szobatisztasággal. Ha nem hiszed, böngészgess csak itt a kérdések között :)
2012. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!