Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya a golden retriever?

Milyen kutya a golden retriever?

Figyelt kérdés
Általában milyen a tulajdonsága? Van valami külöleges igénye?..........stb.
2008. ápr. 19. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legaranyosabb kutyus.Nagyon jól nevelhető hiszen a legtöbb ilyen kutyus vak vezető kutyának van kiképezve.Gyerekeket nagyon szereti.Imád játszani.Szőrét kell rendszeressen kefélni hiszen igényli.De szerintem ez az egyik legjobb kutyus.
2008. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
a legjobb családi kutya, mindenkit imád, még az idegent is:) és nagyon intelligens. Kertre szüksége van, ne tartsd lakásban. Ezenkívül ételre, vízre, és szeretetre van szüksége:)
2008. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs különleges igénye a póréhagymán kívül. Minden reggel dugj a seggébe 4-5 szálat és FUTÁS!!!!!!!
2008. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:-S
2008. ápr. 20. 13:11
 5/8 anonim válasza:
88%

Nekem van két gyönyörű goldenem, egy szuka meg egy kan.Kedvesek, nagyon szeretik a gyerekeket, házőrzésre nem alkalmasak!!

Imádnak játszani, és fürödni bármilyen tóba, folyóba, pocsojába...

Én csak ajánlani tudom, nekem a szuka panelba élt velem 2 évig, azt is birta, csak sok mozgásra van szüksége.Most már kertes házba élünk , ezt meg főleg imádják, de igy is elviszem őket sétálni.

Remélem tudtam segíteni

Kriszti

2008. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekünk is van goldink, egyetértek az előttem szólókkal, de azt azért hozzátenném, hogy van belőlük hiperaktív "darabok" is. Nekünk pont sikerült kifogni egy ilyet. :) Imádom, de ha 24 órán keresztül játszanék és futnék vele, az sem lenne elég. És általában a rosszaságra több esze van, mint arra, hogy "ül" vagy "fekszik"... :D de akkor is csak ajánlani tudom, mert ennyi szeretet még egyetlen kutyámtól sem kaptam. :)
2008. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én goldenem szomatiszta volt már kölyökként is, alapból tudta, hogy ha kaja van a kezembe akkor le kell ülni. Nagyon okosak!!
2008. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öcsémnek is golden retriever kutyája van. Ez a kutyafajta (is) nagyon szép és cuki. Ámbár nem házőrző típus és a gyakori kertbeli ásásairól sem lehet leszoktatni :-( Öcsém amikor tud, foglalkozik vele, de nem lehet vele mindig, ilyenkor gyakran "áskálódik" a kutyus a kertjében...
2009. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!