Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kéne egy kölyöknek...

Miért kéne egy kölyöknek dundinak lennie?!

Figyelt kérdés

Elegem van már abból, hogy a kutyámat folyton le soványozzák,mert nincs rajta felesleg! 3 hónapos és tegnap is megkérdezték, hogy menhelyi-e. Igaz tenyésztőtől van, de nem a menhellyel van bajom, hanem vissza kérdeztem, hogy miért, erre azt válaszolta, hogy csak mert olyan sovány.

Van ugyanilyen fajta a környéken és az meg hót dagadt, 5x kap enni és 4 hónapos, de lekváros tésztától kezdve mindennel etetik és egybe van az egész kutya törzse, futni alig bír. Hát én meg nem szeretném, hogy így nézzen ki a kutyám! Csak olyan idegesítő, nikor azt mondják, hogy jajj hát kell az a bébiháj a kutyára! Mellesleg nagytestű állat lesz, így véletlenül se jön jól még egy kiló plusz sem.


2012. ápr. 26. 08:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

leirtad a helyes valaszt.egy kolyoknek nem jo ha dundi,ilyenkor inkabb legyen vekony,akkor jobb lesz a novekedese.milyen fajta kutya amugy?

ne hallgass az ilyen emberekre.meretehez megfeleloen etesd igy sajat,normal sulya lesz.

az ilyenek nem ertenek hozza.

sok sikert :))

2012. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is megkaptam ugyanezt anno MINDENKITŐL, kivéve az állatorvostól. Nekem is nagytestű kutyám van (bullmasztiff), ő is mindig vékony volt és az állatorvosunk mondta, hogy így a jó, mert ne terhelődjön feleslegesen, 1 éves koráig jobb is, ha ilyen vékonyka marad. (Ami persze nem jelenti azt, hogy kórosan sovány, csak éppen nem lóg a háj a hasán, mint az egyik alomtesójának.)
2012. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ, pozitív megerősítést vártam! Németjuhász egyébként.
2012. ápr. 26. 08:50
 4/19 A kérdező kommentje:
jajj bullmasztiff, az gyönyörűűűű!
2012. ápr. 26. 08:51
 5/19 anonim ***** válasza:
sok boldog percet ezzel a gyonyoru fajtaval :)) imadom a nj-at. :))
2012. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Majd mikor fiatalon elkezdenek sántítani a kutyáik és a gazdi gyorsabban fut, mint a kutyája, akkor majd csendben pislognak a mieink után. Csak a kutyáikat sajnálom.
2012. ápr. 26. 08:53
 7/19 anonim ***** válasza:
kép?
2012. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sokan a gyerekeiket is tömik ugyanígy...
2012. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :)

Vigyázz rá és ne hallgass másokra :)

2012. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

:)

nekem 2 nj-om van, én is folyamatosan megkaptam ezt :D

pedig ez meg még pont egy olyan típusú kutty, amit etethetsz degeszre, mikor nő, akkor annyira kis nyeszledéknek tűnik :) hosszú vékony lábak, "beesett" poci

de ha neki megfelelő minőségű és mennyiségű kaját adsz neki, akkor nyugodt lehet a lelkiismereted, és tojd le az ilyen beszólásokat

nemsokára szebb kutyád lesz, mint bárkinek :)

2012. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!