Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megtanítani a...

Hogyan tudom megtanítani a kutyámnak az alapvető tudnivalókat (marad, ül. . . )?

Figyelt kérdés
Olvastam több féle módszert, csak nem tudom, hogy melyiket a legcélszerűbb választani.
2007. aug. 9. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon nehéz, napi több óra foglalkozás kell. Próbáld jutalomfalatokkal, simogatással, vagy épp finoman ütögetve. De nem kérve, hanem parancsolva!

Vagy vannak kutyaiskolák, ahova a gazdával kell menni, bár kicsit drága.... de ott mindent elmondanak, és csak rád fog hallgatni! Ez a biztos módszer ;)

2007. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ezek nem olyan nehéz feladatok egy kutya számára!Nagyon gyorsan megtanulja,ha mindig ugyanazzal a vezényszóval irányítod.Ha azt mondom:ül,ettől még nem tudja mit akarunk tőle,de ha a farát lenyomom,hogy leüljön,közben mondom hogy ül,majd megdícsérem esetleg jutalomfalatot adok neki,akkor előbb-utóbb rájön hogy mit akarunk.Ezt ismételgetni kell,de egy-egy gyakorlat ne tartson 10 percnél tovább.Inkább a rendszerességre törekedj,és mindig tovább léphetsz a tanításban.Sok sikert!
2007. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

szia! az alapokat erről az oldalról megtudhatod vannak kiképzéssel foglalkozó könyvek amelyekben egyszerűen és érthetően le van írva mit és hogyan tegyél!De ha a neten szétnézel akkor biztos vagyok benne hogy találsz még ehhez az oldalhoz hasonlót.

Sok sikert!

Üdv Netty

2007. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ódákat zengenek róla:

[link]

2007. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!