Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha levágatom a kutyám szőrét...

Ha levágatom a kutyám szőrét kopaszra lesz vmi baja?

Figyelt kérdés
Furminátorral tönkretettem az egészet, van ahol szinte egyáltalán nincs szőr és így nagyon csúnya.
2012. ápr. 26. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
mi baja lenne?:D Ha te levágnád kopaszra a hajad lenne valami bajod?:D
2012. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Máskor ne te vágd le,hanem menj el egy kozmetikushoz!Nem lesz semmi baja,de ha hideg lenne,meleg helyre vidd megfázhat!
2012. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem hiszem, hogy túlzottan értékelné a dolgot, inkább vidd el orvoshoz, és ő látja, meg tudja mondani mit tegyél.
2012. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs szükség orvosra mert csak a szőre csúnya azon csak a kozmetikus segíthet.
2012. ápr. 26. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a puliXcsaucsau keverék kutyámnak 10 éves korában életében először levágattam a szőrét nullással (akkor fogadtam örökbe). Hagyján, hogy nem lett baja, de nagyon jól érezte magát, hogy megszabadult a gubancos, zavaró filctől és felszabadultan ugra-bugrált öreg kutya létére, holott előzőleg ez nem volt nála megszokott. :)


Szerintem kimondottan élvezni is fogja, ha elviszed kozmetikushoz, főleg a nagy nyári melegben! :)

2012. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ugye minden idiótának aki a hosszú szőrű kutyája szőrét levágatja világos, hogy NEM VÉLETLENÜL hosszú annak a kutyának a szőre? Melegben és hidegben is szigetel, temperál, de ami most aktuális hogy a csupasz bőr bebarnulhat a naptól, amitől megkeményedik és végül a bőr elhal, leválik, amibe a kutya belehal. Szóval nyugodtan nullással toljátok végig a hosszú szőrű kutya szőrét, ha a szeretett kedvenceteket szeretnétek kínozni.
2012. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen kopaszra ne, rövidre lehet nyíratni, feltéve ha benti kutyusról van szó.
2012. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!