Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fogadtassam el a 3...

Hogyan fogadtassam el a 3 éves Amstaffal a macskát?

Figyelt kérdés

Még mindig "én" nyúzlak benneteket az Amstaffos dolgaimmal.

Szóval... megérkezik hozzánk a 2db 3 éves szuka, de van nekünk egy hűtlen macskánk, aki néha néha hazajár. Na de a kutyák utálják a macskákat!!!


Hogyan fogadtassam el velük a macskát, aki ráadásul hazajön, bekajál, aztán napokig nem látni, elcsavarog...


Tehát, még az sincs, hogy minden nap szoktassuk őket egy kicsit...



2012. ápr. 26. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám remekül eljátszik minden macskával...A macska az öledben legyen, amikor először bemutatod őket egymásnak.
2012. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jajjj... képzeld, hogy a macska még rosszabb, mint a kutya... annak sok a körme, és nem fél használni :D


De komolyan, nem lehet azt a macskát felvenni, szeretgetni, nagyon BUNKÓ fajta.

2012. ápr. 26. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

:D "Bunkó fajta" :D


Akkor vedd a kutyát az ölbe és a kutyát mutasd be a macskának :D

2012. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 compactegon ***** válasza:

hát nem lesz egyszerű, ha utálják. ráadásul kell nekik pár nap- egy hét, mire megszokják az új környezetet és gazdát stb.

készülj fel, hogy lehet először megpróbálnak föléd kerekedni. ez nem csak domináns magatartásban nyilvánulhat meg, hanem egyszerű engedetlenséggel is kezdődhet.

szigor, szigor, és szigor. ha tuti a sorrend és nincsenek problémák, akkor jöhet a macska bemutatása. én tuti nem tenném az ölembe bemutatás céljából ismeretlen kutyákkal szemben, akik utálják a macskákat ;)

amúgy: szerintem eléggé túlspirázod ezt az egész amstaff-kérdést, neveld úgy, mint a többi kutyát. kedvesen, határozottan és legfőképp következetesen.

üdv: egy rosszcsont staff gazdája.

2012. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/4 tudom, hogy egy kicsit túl aggodalmaskodom ezt az egészet, de csak azért, mert felnőtt kutyákról van szó. Ha kölyökkutya lenne, könnyebb lenne a dolgom is...

Együtt mennénk kutyasuliba, együtt ismernénk meg-ki egymást.

Így most kapok rögtön két staffit, akik felnőttek, bár nagyon jól neveltek.

2012. ápr. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!