Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Micsinál a kutya mielött...

Micsinál a kutya mielött megszületnek a kiskutyák?

Figyelt kérdés
Német JUhász kutya micsinál mielött megszületnének a kiskutyák? mit csinál? gyorsan veszi a levegőt? sokat iszik, fáradt,mindig csak fekszik, az ellető ládában van folyton? micsinály a kutya pontosan mielött megindulna a szülés??

#kutya-szülés
2012. ápr. 26. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg az állatorvosával beszéld meg.
2012. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de msot mindenki az állatorvosal jön? szinte már ha szül a kutya már ottvan egy állatorvos? pl: az oroszlánok nak sem segítenek szülni és mégis épek egéségesek nem kell minsig állatorvoshoz menni amikor nincs is nagy baj!
2012. ápr. 26. 13:34
 3/10 A kérdező kommentje:
na miket csinál a kutya mielött megszületnek?
2012. ápr. 26. 13:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó 10-12 napban, ha a szuka fekszik, esetenként látszik a magzatok mozgása. Ilyenkor a hasfal szinte hullámzik. Igen gyorsan veszi a levegőt, legyen előtt mindig friss víz!!! Akkor fogod tudni ha jönnek a kiskutyák ha elsőnek az anya kutya megy és csinál helyett.(kényelmes helyett csinál te neki) Ha már elkezd nyomni akkor már várhatóak a kiskutyák, de előtte elfolyik a magzat víz! Az ellést megelőzően a kutya testhőmérséklete lecsökken és közvetlenül az ellés előtt 1 nappal még 1 Co-kal csökken, ami 37 Co körüli hőmérsékletet jelent a végbélben mérve. A kutyák normál testhőmérséklete 38 és 39 Co közé tehető.


Tessék itt minden meg van!

[link]

2012. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
NEM TUDJUK, MI NEM ELLETJÜK A KUTYÁINKAT FELESLEGESEN!!
2012. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
misem ellentjük a kutyánkat feleslegessen mi elszeretnénk adni! 4 kiskutyának már van gazdája amúgy a kutyánk ezt csinálja: sokat iszik,kisem megy az udvara hanem a pincében az ellető ládában van, gyorsan veszi a levegőt,fojnton fekszik, de amikor oda megyek azért felek és oda megy hozzám akkor milyenek az előre mutatő jelek?
2012. ápr. 26. 13:41
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
A felesleges elletésnél tényleg már csak az a rosszabb, ha valaki még pénzt is kér érte, nyerészkedik a kutyáján. SZAPORÍT. Ráadásul ezzel veszélybe is sodrod a kutyádat, mert fogalmad sincs róla, hogy most mi történik, nem készültél fel rá. Én annak nem látom értelmét, hogy a kérdésedre helyetted rákeressek a neten és bemásoljam a választ. Ja, mert én nem elletek, nincs ilyen tapasztalatom. Szerinted az állatorvos hülyeség. Akkor mit vársz tőlünk?
2012. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem vizslám van, ő azt csinálta szülés előtt, hogy nem találta a helyét, és folyton ágyazott, túrta a rongyait mindenhol, hol a házában, hol a kosarában, ez tartott kb pár óráig, amikor már érzi, hogy hamarosan megindul a szülés.

De mikor megszületnek, szerintem mindenképp hívjatok orvost, megnézi, hogy minden oké-e nemcsak a kicsikkel, de főleg az anyakutyával, hozzánk is kijött.

Egyébként meg nem csak feleslegesen lehet szaporítani, miért ne szülhetne a kutyánk, hogyha szeretnénk továbbadni a jó génjeit, és van rá jelentkező, mondjuk mi nem kértünk értük pénzt. És nekünk sem volt előtte tapasztalatunk. Gyönyörű kiskutyák lettek, és egészségesek mind az 5.

Szerintetek a vadon élővilágának ki segít szülni???Hol van állatorvos??? Ez fajfenntartási ösztön.

Gondolom születik egy alom, utána ivartalanítsátok.szerintem.

2012. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én kutyám 2 napja fialt. láttuk elfojt a magzatvíz.ideoda szaladgált helyet keresni. csináltam neki helyet, lefeküdt és lihetegett.ott voltam vele egy kicsit nyalogatta a hasát, fájt neki mocorgott helyezkedett.
2012. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó, a kutya már fél éve megellett :D
2012. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!