Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a francot csináljak?...

Mi a francot csináljak? Befogadtam egy rottweilerkeveréket, de itt nem maradhat!

Figyelt kérdés
Az autók között rohangált szerencsétlen kutya, gondoltam beviszem a menhelyre, de egyszerűen elutasítottak, és nem fogadják őt. A rottweiler sos oldalán sem fogadnak több kutyát. Itt nem maradhat, van egy (még) ivaros, tüzelő szukám, a roti megőrül, folyton nyüszít, szétkaparja az ajtót. Csak sintértelep van, odavigyem?:(

2012. ápr. 27. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hívd őket: [link]


vagy őket: [link]


Tudtommal ők sosem jelentenek teltházat.


Amúgy meg szép Tőled, hogy hazavitted a kutyust. :)

2012. ápr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, megfürdetem, elviszem állatodokihoz, hogy szépen kerüljön a menhelyre, és hamar gazdira leljen:) Nagyon szép kis kutya, fáj a szívem, hogy itt nem maradhat:(
2012. ápr. 27. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:

tök jó fej vagy sok sikert!

szegény kutyus nekem is igy lett kutyám

2012. ápr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is így lett az első kutyám, de sajnos 3-mat képtelen vagyok bevállalni. Az első két linknél nem találtam elérhetőséget, esetleg ha valaki tud, kérem írja le! Holnap felhívom a Noét is, hátha:)
2012. ápr. 27. 00:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Váááárj szia:)

Mennyi idős a kutya?Merre laktok,lehet elvinném én.

2012. ápr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, lehet hogy máris gazdira talált? ;)
2012. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!