Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kan kutyus egymás mellett?

Két kan kutyus egymás mellett?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam egy német juhászt, aki nagyon rossz bőrben volt.. meg volt verve mindentől fél. Hazajött velem, csak az a baj, hogy már van itthon egy picike bearded collie-m. És bár a nagy nagyon nyugodt, a kicsi mindenáron ugat rá. Próbáltam szép fokozatosan barátkoztatni az új kutyussal, de akkor meg szimat-szimat, és rá akart mászni..(mármint a kicsi a nagyra) ő meg ezt nem hagyta és rámorgott, és kezdődött minden előröl..

2012. ápr. 27. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem,ha úgy látod,hogy nem megy először ismertesd meg a kutyákat a saját fajtájukkal.Mennyi idősek?Ha még fiatalok elviheted őket kutyaiskolába.Aztán miután megszokták a többi kutya közelségét összebarátkozhatnak egymással.Ha még mindig ugyanaz történik told el egymástól őket,és adj nekik valami finomságot,és az fogják megjegyezni,h jó egymástól távol.Vagy odaérinted őket egymáshoz,és akárhányszor egymáshoz érnek adsz nekik valami finomat,így azt fogják majd gondolni,h a másikat szeretni kell,mert az jó.
2012. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Amikor összeérnek akkor adjon nekik jutalomfalatot? Pillanatok alatt összekaphatnak rajta! Nem tenném.


Próbáld majd meg azt, ha már a nagy is hozzád szokott egy kicsit, hogy elmentek sétálni velük, közös labdázás vagy ilyesmi.

Mennyi idős a kicsi?

2012. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kicsi lassan 4 éves, és azóta van nálam, ő is "talált kutyus".. A nagy így ránézésre, meg fogazat alapján, úgy 2 éves múlt, max 3.
2012. ápr. 27. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ok. Próbáljátok meg nem otthoni környezetben...
2012. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd meg a kicsinek az ugatást meg a dominánskodást, illetve minden olyan viselkedést mindkettőnek, ami veszélyezteti a békés együttélést. És sétáltasd őket sokat együtt rövid pórzon.
2012. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nah úgy néz ki, kezd megoldódni a helyzet
2012. ápr. 27. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hello légyszi raksz fel a kutyáról képet keresek egy jó házőrző kutyát,és megoldanám a problémád
2012. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ahhoz miért is kell kép?

Neharagudj nem értelek..

2012. máj. 10. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak megnéztem volna hogy milyen nagyságú,milyen a kinézete mert ha igen én elvinném tőletek de egy látatlanba most menjek egy pincsiért lehet?
2012. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!