Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mehetnénk önkéntes...

Szerintetek mehetnénk önkéntesnek? 13/lány (ok)

Figyelt kérdés

[link]

Ők itt vannak tőlünk nem messze és gondolkoztunk barátnőmmel hogy elmennénk kutyát sétáltatni alapvető parancsokat megtanítani nekik így hátha hamarabb lenne gazdijuk. =)

Szerintetek nem néznének "hülyének" ha felhívnám őket?

Elég jártas vagyok a kiképzésbe (ha mondhatom így) vasárnap kis pulit megyek tanítani. stb. szóval nem csak oda mennék nézelődni hanem tényleg segítenénk.

Szerintetek mehetnénk?



2012. ápr. 27. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
14 év alatt szülői engedéllyel talán. de hívjátok fel őket.
2012. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nem azért mert nem lenne tiszteletreméltó a gondolat és azért sem mert bárki azt hinné hogy ti nem vagytok képesek feladatokat ellátni, hanem azért mert értetek senki sem vállalná a felelőséget.


Seki sem fogja bevállalni hogy etetés vagy sétáltatás közben valamelyik kutya nektek esik.

De azért hivd fel őket, lehet vannak feladatok amikben tudtok segiteni.

2012. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívjátok fel őket. Nem emlékszem már pontosan, de én is 13-14 éves lehettem, amikor menhelyre jártunk és az egyik idősebb önkéntes jelenlétében kutyákat vittünk ki sétálni.
2012. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet felhívom őket ha nem akkor meg viszünk ki tápot meg valami cuccosokat. :)
2012. ápr. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!