Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig él egy pekingi palotapi...

Meddig él egy pekingi palotapincsi csivava keverék?

Figyelt kérdés
7 éves lett nemrégen. Az a helyzet,hogy lehet távol lesz tölem 1-2 évig és csak ritkán látom..tudom,hogy jo kezekben lesz a többi családtagomnál de egyenlöre ez lenne..nagyon szeretem öt nem tudok nélküle élni..szeretném ha boldog lenne,jo élete lenne..tényleg nagyon hiányzik..mi a tippetek mit csináljak? Nagyon nehezen birom nélküle,mindig arra gondolok,hogy elveszitem azt akarom,hogy boldog legyen,remélem értitek a lényeget!

2012. ápr. 28. 06:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Kistestü kutya,szobakutya amugy.
2012. ápr. 28. 06:02
 2/7 anonim ***** válasza:
A kistestű kutyák tovább élnek. Hallottam már 18 évesről is, de általában, 12-15 évig, ha nem történik vele semmi.
2012. ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudsz feltenni róla fényképet?
2012. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogyhogy ha nem törtnénik vele semmi? 12 év az karcsu...ismerek olyan csivavát aki 16 éves és pörög ezerrel mikor sétánál találkozunk. miért kell rola fénykép?
2012. ápr. 28. 07:32
 5/7 anonim ***** válasza:

hát utcánkban lakik egy 13 éves pincsi már csak döcögni tud szegénykém,alig tud már menni :( Sokmindentől függ hogy meddig él köztük a géneknek is,környezetnek,életkörülmények,táplálékbevitelnek!..

Előző kutyusom 14 évig élt ő is kistestű uszkár volt, és akkor is csak azért pusztult el mert elkapott egy vírust amit nem tudott feldolgozni már a pici öreg teste:( Ha nincs az a vírus még elélt volna pár évet szerintem..Szóval ilyenektől is függ!

2012. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azért kértem fényképet, mert kíváncsi vagyok, hogy néz ki egy ilyen keverék kutyus. Mi dominál benne jobban, a csivava, vagy a palotapincsi?
2012. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is csivava-pincsi kiskutyám van és imádom :)! Most lesz 1 éves! Jó tudni az infókat, mert én sem vagyok vele tisztában teljesen, hogy meddig élnek!
2012. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!