Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier vagy bichon?

Yorkshire terrier vagy bichon?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok?
2012. ápr. 28. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:

hát én nekem személyesen semelyik nem tetszik de ha választani kellene akkor yorkshire de a legnagyobb változat- a mini szerintem undorító

mondjuk és a helyedben valami keveréket válsztanék menhelyről

noéállatotthon.hu

2012. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! a keverékek is nagyon tetszenek, de nekem minden kutya tetszik. ha választanék, akkor főképp tulajdonság alapján fogok.
2012. ápr. 28. 07:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mini yorki. Maximum standarden aluli, akit a szaporítók előszeretettel árulnak miniként.


Én Bichont választanám. Első kutyád lenne? Mennyi idős vagy? A yorkik makacsok tudnak lenni és bár pici kutyák, erős kezű gazdira van szükség.

2012. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Bichont választottam, nem bántam meg :) Sokkal rosszabbra számítottam anno. Sztem az én kutyám tökéletes kutyus :) Iszonyatosan nyugodt természetű, nem rág meg semmit, csak ami az övé (és erre nem tanította senki, magától tudja), nagyon tanulékony:) Nem hullik a szőre, nincs kutyaszaga. A yorki elég izgága, én szeretem az olyanokat annyira. Persze abból is ki lehet fogni jó természetűt. Sztem mindenképp tenyésztőtől vásárolj.
2012. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két kutya azért eléggé különbözik jellemben. A yorki egy terrier. Enyhén önfejű, nagyon pörgős kutya. Csak akkor ajánlanám első kutyának, ha a leendő gazdi elég határozott. A bichon pedig társasági kutya. Egy könnyen kezelhető, bohókás, vidám kis dög. Mindene a gazdi, és nagyon jó családi kutya lehet belőle. Ha első kutya lenne, akkor mindenképpen ezt ajánlanám.
2012. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

bichon és abból is a havanese vagy a frise , ez a két fajtám van nagyon könnyen tanulnak,barátságosak,könnyen is nevelhetőek..szóval én csak pozitívat tudok róluk mondani..


a yorki agyon van szaporítva (a bichon az nem annyira mint a yorki) a yorki makacs mivel terrier.. nekem kinézetre mindegyik tetszik, de jellemben a bichonok közelebb állnak hozzám :)

2012. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! első kutya lenne, és szerintem vagy bichon lesz vagy menhelyről hozok kutyust. igen, elolvastam a neten a yorki tulajdonságait, és tényleg nem első kutyának való... 12/L
2012. ápr. 29. 07:09
 8/9 anonim válasza:
Egyértelműen bichon. A terrier egy nagyon öntörvényű kutya. Sokkal nehezebb tanítani, állandóan ugatnak.
2012. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Yorkshire terrier. nekem van 1 és nagyon cuki, de ha azt választod ne szoktasd hozzá a pórázhoz, mert nagyon vad lesz
2012. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!