Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez dominancia probléma? Hágás

Ez dominancia probléma? Hágás

Figyelt kérdés
A kankutyám, mikor nem vagyunk a szobában meg akarja hágni a tüzelő nőstényt (nyugi, ivartalanítva van a kan!), mikor viszont bemegyek abbagyja. 1x-2x próbálta úgy is, hogy ott vagyok, de azonnal letiltottam, és megbüntettem. Jól tettem így?
2012. ápr. 28. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy leállítottad, ha nem próbálkozik, amikor a szobában vagy, akkor valószínűleg nincs rangsorprobléma nálatok.
2012. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól tetted! Tiltsd meg neki!

Ezt akkor is csinálja, amikor a szuka nem tüzel?

2012. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, eddig nem csinálta. Viszont csodálkozom, lehet tudatlan vagyok, de azt hittem 3 hét alatt kiürülnek a hormonok a szervezetéből, és abbamarad a szexuális viselkedés.
2012. ápr. 28. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hét nagyon kevés. Vmelyik kutyánál több hónap.

Ha eddig nem csinálta, szerintem esélyes, hogy azért volt, mert még vannak benne hormonok.

2012. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hormonok az ivartalanítás után kb fél évvel ürülnek ki teljesen.
2012. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!