Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltásnak lehet ilyen mellékhat...

Oltásnak lehet ilyen mellékhatása? Kiskutya

Figyelt kérdés

Van egy 2 hónapos kiskutyám, és ma kapta meg a 2. oltását. Azóta eléggé levert, csak pihenget, alszik, és még a déli ebédjét sem volt hajlandó megenni.

Ez lehet az oltás mellékhatása? (úgy mint az embereknél?)


2012. ápr. 28. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a meleg miatt van.
2012. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi kutyánk nagyon kényes az oltásokra.az orvost telefonon érdemes lenne felhívnod,hogy ez normális e.Ő mégis jobban tudja.
2012. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen én is még gondoltam a melegre is-mondjuk az első oltásánál is bágyadt volt....

Figyelgetem nehogy kidagadjon...stb.

2012. ápr. 28. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet az oltás miatt, de ahogy írták, lehet a hirtelen jött melegtől is. Az enyém is csak fekszik a hideg kövön, a déli fél órás sétánk 3 perc volt, mert annyira pihegett.

Egyébként lehet, hogy lesz pukli az oltás helyén, de az majd magától elmúlik. És nem 1-2 nap múlva, hanem lehet, hogy csak 1-2 hét múlva fog beduzzadni.

2012. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, sőt majd minden esetben van valamilyen mellékhatása az oltásoknak
2012. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerencsére tényleg csak az oltás miatt volt letört-az oltás után 2-3 órával már újra felélénkült-ivott/evett. Újra a "régi" kis virgoncka! :)
2012. ápr. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!