Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya zsenik, mennyire tudna...

Kutya zsenik, mennyire tudna elfogadni és beilleszkedni hozzánk egy lakásból kertesházba költöző 2,5éves Labrador?

Figyelt kérdés

Kanról lenne szó, s kinn lenne.


Köszi!


2012. ápr. 28. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát kutya zseni nem vagyok :) de.... tudni kéne, hogy otthon, a lakásban mennyire volt "bújós". (Egyébként ha elajándékoznak egy felnőttet, akkor valami nem lehet rendben a kutyus szeretetével.) Ha sokat elviszed sétálni, mozogni és ha otthon vagytok is kimész néha játszani Vele akkor nem hiszem hogy gond lenne. A kerítés legyen rendben, mert messziről megérzi a szukák tüzelését. Amúgy most tavasszal, az időjárás szempontjából a legjobb. Így majd fokozatosan fogja megszokni a telet, hideget. Szerintem élvezné hogy kint lehet :) Remélem tudtam valamit segíteni.
2012. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megszokta hogy emberek közt van, mostmeg kiraknád a kertbe. Persze, megszokná .. de nem ez a lényeg ... jó is lenne neki? Foglakoznál vele eleget? Mozgatnád? Tanítanád? Vagy kertidísz lenne mint a kutyák nagytöbbsége?
2012. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az sokmindentől függ, de pont a lakástól, kerttől és a kutya korától, fajtájától nem.

Ha megkapja a számára szükséges foglalkozást, ellátást, nevelést, akkor természetesen semmi gond nem lesz vele.

2012. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
..elgondolkodok még erről, köszönöm.
2012. ápr. 28. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a csak kint tartás tényleg nem egy labinak való móka, én azért beengedném a házba is. Ha lakáskutya volt, akkor nyilván normálisan viselkedik a lakásban, igazán lehetne a családjával. Végső soron a két legjobb módja az összeszokásnak a séta és az együttélés :)
2012. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!