Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya a beagle?

Milyen kutya a beagle?

Figyelt kérdés

Egy közepes termetű kutyát keresek, olyan fajtát ami jól kijön más kutyákkal és az emberekkel. Én a beagle -re gondoltam. Egy tacsi mellé. Hol tudnék rendes tenyésztőtől szerezni.

Előre is köszi :)



2012. ápr. 28. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eredetileg vadászkutya volt. Az ösztön benne van, tehát kacsát tudsz vele kergettetni!

Azonban emberbarát! és vadászkutyához méltón nagyon okos!

Jól be lehet tanittani rengeteg dologra!

2012. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem is beagle-m van, nagyon okos kutyus! :)

Csak ajánlani tudom!

2012. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. ápr. 28. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
leginkább olyan amilyennek nevelik, alapvetően egy nagy munkabírású hajtó, csapázó kutyának tenyésztették-az is lényeges milyen a viszonyod a már meglévő kutyával(ő hogyan jön ki emberekkel és idegen kutyákkal, mennyire jólnevelt stb.), mert ha gondjaitok vannak bármilyen területen ezek csak megduplázódnak egy újabb családtag érkezésével, és szerencsésebb a meglévőtől alacsonyabb aktivitású kutyust hazavinni
2012. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem van jó és rossz élményeim is vele. Alapjába véve munkamániás, energikus, folyton mozgó fajta. Azonban ha magukra hagyják kapni, akkor igen dominnánssá válik, kezelhetetlen, összeférhetetlen dög lesz belőle. Ha viszont kap néhány atyai pofont, és nevelik keményen, akkor nem mer felülkerekedni a gazdáján. Találkoztam már nagyon ugatós, kerítésszétszedő egyeddel is, de volt már dolgom kis bociszemű szelíd lélekkel is. Nagyon öblös mély hangjuk van!!
2012. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!