Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A premium kutya táp az jó?

A premium kutya táp az jó?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 28. 20:45
1 2
 1/14 VBeata81 ***** válasza:
100%
Nem. Ennek csak a neve Prémium, de nem igazi prémium táp. Túl olcsó. A jó minőségű tápok ennek a többszörösébe kerülnek. Olvass utána, nézd meg az összetevőket.
2012. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ok köszi :)
2012. ápr. 28. 20:53
 3/14 anonim ***** válasza:

Ráadásul csirke ÍZESÍTÉSSEL!!

Lehet, hogy húst sem látott??

Én nem venném meg.


Ha olcsó, de jó tápot akarsz jó pl. a Brit, vagy a Josera táp.

2012. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy már említették ez csak a nevében premium ez már sokkal jobb:

[link]

Egész jó áron árulják, a britnél és a joseránál is olcsóbb (vaterán kb 5000Ft szállítással, aprós oldalakon még olcsóbb), de ennél többet sajnos nem tudok róla. Az összetétele alapján nem rossz, igaz nem egy hiper-szuper prémium táp, de ennyi pénzért nagyon jónak tűnik, ráadásul mindenféle műanyagtól mentes.

Amúgy tényleg brit, josera vagy susa ami olcsó(bb) is és egész jók is.

2012. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én most erre váltottam a Joseráról:

[link]


A Josera sem volt túl rossz, de mióta ezzel etetem a staffordomat, azóta csak napi 2-szer van széklete ( Joserától 3-4 volt), így gondolom több hasznosul.

A kutya imádja a tápot, energikus, a szőre szép, úgyhogy mi megmaradunk ennél.

2012. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
miért írtad hogy ráadásul csirke ízesítéssel? azért mert hogy ráadásul az a legrosszabb?
2012. ápr. 28. 21:52
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :) azért kérdeztem mert mamám ilyet vett a pulijának ....az a gond hogy itt ebbe a kis faluba nem hoznak csak a tápos kocsi és annál vette mert nincs lehetősége máshol venni :(
2012. ápr. 28. 21:55
 8/14 anonim ***** válasza:

A webáruház amit linkeltem ingyen házhoz szállít, mint sok hasonló.

Bár nagymamád nem biztos, hogy kiadna 400ft-ot 1 kg kutyatápért.


Azért írtam, hogy ÍZESÍTÉSŰ, mert ez azt jelenti, hogy csirke nincs benne, csak mesterséges csirke-íz.

Ez olyan, mint a füstölt ízű parizer ami köztudottan füstaromával készül.

Ráadásul az oldalon amit linkeltél, nincs is feltüntetve az összetétel ami nem jelent jót.

Valószínűleg olyan, hogy azt nem érdemes reklámozni...



Viszont az is igaz, hogy az én nagyim 4 kutyát is nevelt kölyökkorától és mindegyik 10 éves kora körül halt meg, addig egészséges volt.

Egyik kutya sem evett drága tápokat csak házikosztot, meg néha a legolcsóbb tápokat (mint pl. aa mostani Lidl-s).

2012. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem mostanában eléggé túl van lihegve ez a "csak a prémium táp a jó táp" dolog.
2012. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hmm köszönöm...az a baj hogy a boltba meg még chapi van és az se olyan jó..:(
2012. ápr. 28. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!