Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az létezik, hogy egy 8 hónapos...

Az létezik, hogy egy 8 hónapos kan kutyának az ivartalanítása után újranőnek a heréi?

Figyelt kérdés
Olyan mintha a régi herék felett valamivel újra herék kezdenének nőni, két kis gumó...

2012. ápr. 29. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezik. Gondolom a két kis gumó a nemi szerve tövén van. Ez teljesen normális. Ha izgalmi állapotban van a kutya, akkor megkeményedik neki, és látszik ez a két kis gumó. Nincs semmi gáz, nyugi :)
2012. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azok a duzzadó testek lesznek. Minden kannak van olyan fedezéskor, az összeragadásban van szerepük.
2012. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
a szomszedom macskajanak visszanott,de nem tudom hogy van a kutyaknal
2012. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj... A gyíknak nő vissza a farka, ha letörik. Sem macskának, sem kutyának nem nő vissza semmije, ha levágják, és ez tényként kezelhető.
2012. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

utolso elotti vagyok

pedig en ott voltam mikor ivartalanitottak(kb 2 eve) es most meg a cicammal parosodott

Szerintem nem volt rendesen ivartalanitva,de a hereit levagtak

2012. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!