Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogok kapni egy kiskutyát....

Fogok kapni egy kiskutyát. Melyik fajtát válasszam?

Figyelt kérdés

Ami biztosítani tudunk számára:

- Lakásban élne velünk, és a Goldinkkal. Van kertünk is.

- Naponta 2 séta.

- Középkategóriás táp, mellette kb. két-, háromnaponta főznénk neki csirkét, tojást.

- Kutyaiskola

- Lenne lehetősége nagyon sok kutyával ismerkedni, szocializálódni.


Négy kutyafajta tetszik nagyon: Boston terrier, Jack Russel terrier, Bullterrier, és a Mopsz :)


2012. ápr. 29. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek eléggé eltérő karakterű kutyák. A Jack Russel nekem is nagyon tetszik, szóval én rá szavazok.:) Nagyon pörgős, ugyanakkor mókás és okos is.
2012. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha goldi mellé akarod, akkor jack russel. nekik kb egyforma amozgásigényük
2012. ápr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a mopsz álmaim kutyája azt is javasolnám mert hihetetlenül tökéletes személyiség is a szépsége mellé,DE egy goldi lehet kikészítené őt a sok játszással meg futkározással:) Főleg most már látod jön a a meleg,kánikula a mopszlikra olyankor nagyon kell figyelni mert nehezen kapnak levegőt amúgy is :) Alapból mopszot mondanék egyértelműleg, de most inkább Jack russelt én is :)
2012. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne úgy válasz kutyát, hogy ami külsöleg tetszik, hanem úgy, hogy utána nézzel ki tudod-e elégíteni az igényeit.
2012. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána ezeknek a fajtáknak, és döntsd el, melyik passzol az életstílusotokba, melyiknek tudod kielégíteni az igényeit. Elég különbözőek ahhoz, hogy egyedül is el tudd dönteni :) Amiket leírtál, azok meg kb. az alap dolgok bármilyen kutyánál.
2012. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


ő nem tetszik?:)) Eszméletlen szép csöppség és te életkivitelednek megfelelő lenne:) Most van ideiglenesnél!

2012. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezek közül a jack russel!
2012. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!