Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám füvet evett és olyan...

A kutyám füvet evett és olyan mintha megakadt volna valahol olyan fulldokló hangot add ki de kap rendesen levegőt csak 5 percenkét jön rá, mit csináljak?

Figyelt kérdés

olyan hangot ad ki amikor csont akad meg de megitattuk és adtunk neki vajas zsemlét is hátha lemegy valahogy ,de nem..

mit csináljak??

evett füvet és hányni akart de szerintem vhol benn akadt a torkánál a fű, megnéztem a száját de nem látok semmit..


2012. ápr. 29. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ÁLLATORVOS!!!!
2012. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggód nem lesz semmi baj. Csak öklendezik.... Az enyémek is szokták fű evés után. Nem mindig hánynak.
2012. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
várok pár órát és ha még mindig ezt csinálja felhívok egy dokit,már ha felveszi mert ilyenkor nem szokták..
2012. ápr. 29. 15:14
 4/4 A kérdező kommentje:

felhívtam a dokit azt mondta még várjak pár órát utána vigyem be egy állatkórházba, de legtöbbször magától elmúlik mert addig öklendezik..de ha még sem akkor muszáj bevinni egy állatkórházba..

:S

2012. ápr. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!