Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így jó lenne neki átmenetileg?

Ez így jó lenne neki átmenetileg?

Figyelt kérdés
Egyetemen tanulok és most jönnek a vizsgáim és így kevesebb időm van kutyátsétáltatni.Eddig naponta a kutyusommal sétáltam kb.2 órát+még játszottam vele(kerti kutya,most pedig elég sokat kell tanulnom és így csak 1-1,5 óráttudok vele sétálni.Azt vettem észre rajta,hogy ez kevés neki és arra gondoltam,hogy séta helyett inkább kocognék vele és akkor talán egy kicsit jobban elfáradna.Ez szerintetek jó ötlet lenne?De persze ez nem végleges lenne mert ha elmúlnak a vizsgáim visszatérnénk a hosszú sétákra.
2012. ápr. 29. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért.
2012. ápr. 29. 19:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Aktívabb foglalkozásból kevesebb is elég neki, így van.
2012. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. ápr. 29. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem jó a kocogás, mert az neki normál tempó. Nem fog tőle jobban elfáradni. Szeret labdázni? Ha igen, csináld úgy, hogy dombra kelljen futnia érte fel le. Attól hamar elfárad. Fizikailag.
2012. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Ezt a labdázós dolgot kipróbálom.
2012. ápr. 29. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minél aktívabb, annál jobb, labdázhatsz is vele, vagy bármi mást, amit tud és szeret csinálni. Nálunk a tárgykeresés a sláger, bárhol az utcán eldugdosom a pórázt, a kutya teljesen bevadul tőle és keresi, negyed órát játszunk ilyet valahol és lógó nyelvvel jön utánam, pedig fizikailag nem egy megterhelő feladat.

Amúgy a kocogás tényleg a normál tempója a kutyának, általában normál séta közben is kocogni szoktak, viszont ha feladatot csinálsz belőle, hogy teszemazt lábnál kell kocogni, akkor máris sokkal fárasztóbb, mint a sétálás közbeni össze-vissza kocogás, mert koncentrálni kell rá ;)

2012. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!