Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Vigyem el másik dokihoz?

Figyelt kérdés
A kutyámon pár napja észrevettem,hogy amikor sétál akkor a jobb hátsó lábával egy kicsivel nagyobbat lép mint a bal hátsó lábával.Ez annyira nem feltűnő mert én eddig észre sem vettem pedig minden nap többször sétálunk.Ma elvittem a dokihoz,hogy mi a véleménye erről és az orvos is csak sok idő után vette észre ezt a problémát.Azt mondta,hogy ettől nem lesz a kutyának semmi baja ezzel együtt tud élni.Én viszont nagyon aggódom,hogy valami baja lesz.szerintetek mit csináljak?Vigyem el egy másik dokihoz vagy ez tényleg nem olyan vészes?
2012. ápr. 29. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen méretű a kutyád? Mennyi idős?
2012. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Középméretű spániel kutyus(utcáról fogadtuk be),11 hónapos.
2012. ápr. 29. 20:24
 3/7 VBeata81 ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg nincs baj, de ártani nem fog, ha megnézi egy másik doki.
2012. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát 11 hónaposan kéne még bicegnie, én megnézetném olyan dokival, aki legalább megröntgenezi, vagy akárhogy is, de megvizsgálja komolyan, mert az ugyan igaz, hogy ennyivel együtt tud élni, csak azt nem tudom, honnan veszi a doki, hogy nem fog súlyosbodni, ha azt se tudja, mi az. Legalábbis gondolom, hogy nem tudja, különben mondta volna.
2012. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteheted, megnyugtatásként pl. egy röntgent érdemes lenne csináltatnod.

Vannak orthopédiára szakosodott orvosok.Kiválasztasz egyet, bejelentkezel és elmondod a gondodat.

2012. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor felkeresünk egy másik orvost.Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 30. 06:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy azt vettem ma észre,hogy csak akkor látszik,hogy az egyik lábával nagyobbat lép amikor lassan sétál.Mert amikor kocog vagy fut akkor nem látszik.Nem tudom,hogy ez már születése óta így van vagy nem,de azért felkeresünk egy másik állatorvost,hogy mit gondol erről.
2012. ápr. 30. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!