Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjjel fog aludni a tacskó kölyök?

Éjjel fog aludni a tacskó kölyök?

Figyelt kérdés
2 hónapos, nekem kell vele lennem holnapig. Fog aludni sötétbe vagy szét szedi a szobát? :)
2012. ápr. 29. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Általában ha sötét van, és csend, ők is alszanak. Nem lesz semmi baj.:)
2012. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Piros led fénynél is úgy aludt hogy 22:00-05:00-ig hanyatt fekve hozzám bújva, majd megzabáltam... Utána kaki pisi kaja 1 óra játék és 6-8 között nézte ahogy alszom. Fura lesz hogy nem lesz itt többet :( :)
2012. ápr. 30. 08:37
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem soha nem volt ilyen hogy szétt szedet volna valamit már 10 hónapos és nem is ugrott fel a lábamra 1-szer sem szóval a tacskók értelmesek lehet hogy bepisil mert kicsi de megtaníthatod rá hogy reggel kiengeded hogy elvégeze a dolgát az enyém már szobatiszta és gyorsan megtanulta
2012. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Csak pár napot volt nálam, imádni való volt. Amíg én aludtam ott aludt, vagy feküdt mellettem és tudta hogy nem fog tudni vissza mászni az ágyra és inkább le se ment. Ahogy felébredtem lemászott pisilt, kakilt. És még nekem volt rossz a lelkiismeretem, hogy miattam tartogatta szegény. Imádom ezt a kis dögöt, kár hogy ritkán látom. :( :)
2012. máj. 11. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!