Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba milyen macska való?...

Panelba milyen macska való? Egyáltalán nem büdös nagyon?

Figyelt kérdés
Nemsokára elköltözöm és vagy cicát vagy kutyát akarok,hogy ne legyek magányos.ötletek,tapasztalatok?
2012. ápr. 30. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
cicát javaslom mert annak nincs akkora mozgásigénye mint egy macskának.....cicát vegyél akit kényeztethetsz...én a helyedben lányt vennék és ki ivartalaníttatnám...:)
2012. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz, hogy le ne essen az erkélyről. Szereltess fel az ablak elé cica korlátot is.
2012. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval cicus legyen?barátnőméknél kutya van de van egy szaga...de ha cica milyen fajta?valami lustaság kéne:-D
2012. ápr. 30. 10:36
 4/15 Syba ***** válasza:

Szerintem legyen kutyád. Hűségesebb odaadóbb.

A kutya téged szeret a macska pedig a helyzetet amibe van.

Szerintem legyen egy Bichon Havanese-d. Az biztos , hogy unatkozni nem fogsz ! Nagyon aranyos okos kutyák , de ne szaporítótól vedd meg mert pórul járhatsz ! Nagyon okos kutya , barátságos és gyönyörű. Nincsen bűzmirigye tehát nincs kutya szaga sem , sőt a szőre sem hullik maximum 5-6 szál. Fésülni sokszor kell , kéthetente kozmetikus vagy fürdés. Nálunk úgy van , hogy előszőr fürdés , rá két hétre kozmetikus. De ha nem szeretnél egy hatalmas szőrzuhatagot akkor aranyos fazonra lenyírhatod a szőrét.

Társasági kutya , tehát sokat kell vele foglalkozni. Szeret a társaság középpontjában lenni. A fésüléshez kicsi korában szoktasd hozzá. A havanese szobakutya , de nem táska kutya , mint a yorkie vagy a csivava. Szem problémákra hajlamos . Ne legyen sokszor egyedül mert depis lehet. Szeret futni ! De hamar kifárad. Az én havanese kutyusom Szofi ma lett 2 éves a drága.

2012. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem volt macskám,mert macskapárti voltam mindig.Sima házicica volt.Egymás után kettő.Nem bírtak magukkal:)A függönyömön ugrált,leszedte a tapétát,ha megjelölt valamit az irtó büdös volt,el is kellett dobnom a cuccot.Szőr volt mindenhol,hajnalban már randalírozott,nem tudtam aludni tőle:)Nem bírtam idegileg.A kutyától féltem,mert hogy nagyobb felelősségnek tartottam.Aztán mégiscsak vettem egy pici yorkit.Ég és föld a különbség.Mindig is ilyen bújós,aranyos állatra vágytam.Úgyhogy kis termetű kutyát javaslok mindenképpen.
2012. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát azért macskaalomnak is van egy szaga:) kutya legalább utcára végzi a dolgát:) Első kutyád lesz amúgy? Mert akkor én is a havanese,bolognese,törpeuszkár,mopsz,francia bulldog ,pincsi közül ajánlanám egyiket:) Ezek mind nagyon jók panelba,nem büdösek (bár miért is lennének?Én kutyámnak semmi szaga nincs), és nincs olyan nagy mozgásigényük mint pl egy vizslának! Én pincsimmel napi 5x megyünk le sétálni délután fél-1 órára a többi negyed órás séta és elég neki ez bőven:) Majd írj hogy döntöttél! Kutya tudod az ember legjobb barátja ő minden helyzetben hűséges lesz hozzád. Szeretem a macskákat is,nekem is volt perzsa macskám imádtam nagyon de egy kutya szeretetével semmi nem ér fel:)
2012. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaj Syba most olvasom,nagyon boldog szülinapot Szofinak:) Én írtam ki az ajándékozós kérdést:)
2012. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2 kutyánk van a családi házhoz,egy 70kg kaukázusi meg egy csöppnyi puli.3 műszakozni fogok majd.nem tudom levinni 5x egy nap.21l
2012. ápr. 30. 11:06
 9/15 anonim ***** válasza:
3 műszak? Akkor tényleg cica:)
2012. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké,cica,de melyik fajta ami elég lusta?arra gondoltam egyből felnőttet kéne már hoznom.
2012. ápr. 30. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!