Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted jól kijönnének...

Szerinted jól kijönnének egymással?

Figyelt kérdés

Elköltözünk nyáron egy nagy birtokra és oda szeretnék kutyákat (ház őrzés céljából is)

Szeretnék egy Cane Corsot, egy Kaukázusit és még egy nagytesű kutyát! Szerinted kijönnének egymással ha ivarérettek lesznek? (kan kutyákat akarok) Mit ajánlanáátok 3. kutyának?


2012. ápr. 30. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi tapasztalatod van kutyanevelés terén? Ezek közül egyik fajta sem a könnyen kezelhetőségéről híres. Jó kezekben bármilyen kutyák jól kijönnek egymással, viszont ha nincsenek megfelelően megnevelve, akkor nemigen. Szóval ha még nincs tapasztalatod hasonló kaliberű kutyákkal, akkor én semmiképpen nem ajánlom két, neadjisten három ilyen fajtájú kan kutya beszerzését.
2012. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kutyák között nőttem fel, megvan a kutyakiképző alapszintem, és felneveltem már 1 dobermant és egy amstaffot ! szóval szerintem beválallhatom ezeket a kutyákat mert aztmondják h értek a kutyák nyelvén !
2012. ápr. 30. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor rendben, a kérdésedből nekem nem ez jött le, de mindenki tévedhet.
2012. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!