Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese kutyának le...

Bichon Havanese kutyának le lehet kisebbre vágatni a szőrét?

Figyelt kérdés
nagyon tetszenek ezek a fajta kutyusok,és kapni is fogok egyet,de nekem nem tetszik hogyha nagy a szőre.... azt le lehet vágatni ? ( tudom mindenkutyának lelehet vágatni a szőrét,de érdemen ennek a fajtának?)

2012. ápr. 30. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy le lehet!

Az egyik ismerősömnek is van egy kis szuka Bichon Havaneséje ő mindig rövidre nyíratja a szőrét. A kutyának is kényelmesebb és nem igényel annyi gondozást így a szőre...

2012. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,akkor én is biztos hogy levágatom neki,esetleg a szokásosnál egy kicsit hosszabra meghagyom télen. :)
2012. ápr. 30. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:

persze ,hogy le lehet vágni :)


amikor volt havanese-ünk egy évben 2x vittük megnyíratni tavasszal és ősszel..

ő már nincs velünk,de vettünk egy másik havanese-t ő neki még nincs levágva a szőre de májusba visszük nyíratni..


mikor kapod meg a kutyust???

ha májusba elvisszük kozmetikába küldhetek képet ,hogy nézz ki ,de szerintem cukik rövid szőrrel, az előző havanese-ről is vannak képek csak nem tudom hol..

2012. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!