Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelenthet ez? (vizsla)

Mit jelenthet ez? (vizsla)

Figyelt kérdés

Máma egy 12hetes vizsla kölyköt meg fürdettünk... először nem nagyon tetszett neki, de utána láttam h mintha kezdené élvezni. 2-3 óra múlva pedig azt láttam hogy a vizes táljában első 2 lábával bent van és mintha "túrta" a vizet és ugatta.

ez mi miatt van, vagy miért csinálja ezt?


2012. ápr. 30. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Játszik.

Tehetsz ki neki ilyen melegben pancsolót is. Biztosan élvezni fogja...

2012. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat. :)
2012. ápr. 30. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Jön a nyár, a meleg. A kutyáknak érdemes kitenni vizet, amiben lehűthetik magukat. A legtöbben a kapható műanyag gyerek homokozót használják. Olcsó és a nagyobb kutyák is bele tudnak menni.
2012. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Petra0011 válasza:
Igen a kölyök kutyáim mindig ezt csinálták, én raktam neki pancsolót és nem volt neki jó. Nem tudom próbáld meg.
2012. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hogy fürdetted meg tele tetted a kádat vízzel vagy zuhany alatt enyém németjuhász de valami miatt nem szereti talán azért mert zuhany alatt szoktam fürdetni és nem tele engedni a kádat???
2012. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocs németjuhász keverék és ilyen kétrétegű bundája van felül kemény alul puha szőr és látom hogy melege van de nincs kedve fürödni
2012. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel meleg van, a kutyának is melege lesz. Ha nagyon melege lenne, biztosan keresné a lehetőséget a lehűlésre.

A kutyák a nyelvükön keresztül párologtatnak. Ha lihegnek, az nem azt jelenti, hogy szenved a melegtől.

2012. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De el van ájulva összeesik mikor feljön a szobában is a hideget keresi látszik rajta
2012. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Játszik,mert jól esik neki a hideg víz.Az én kutyám is azt szokta csinálni séta után,hogy belefekszik a vizes edényébe pedig van neki egy régi gyerekfürdőkád is az udvaron de azt valamiért nem szereti így naponta 6-7x cserélem a vizét(2 vizes tányérja van) mert mindig kipancsolja az összes vizet.
2012. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen csak játszik,viszont ne tedd teli a kádat,mert ha így játszik,és elcsúszik belefulladhat! :)
2012. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!