Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakiállításra lehet ivartal...

Kutyakiállításra lehet ivartalanított kutyát vinni?

Figyelt kérdés

Husky kan kutyusról lenne szó, és amint eléri az egy évet, ivartalanítani szeretném, csak nem tudom hogy így is lehet-e kiállításra vinni..:/

Még valami, mennyi idős kortól lehet kiállításra kutyust vinni?

Előre is köszi!


2012. ápr. 30. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vinni lehet, de kiállítani nem. MKSZ -nél hobby osztályban viszont kiállítható.
2012. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Vinni viheted de nem állíthatod ki csak MKSZ-es kiállításon. Oda viszont viheted.

3 hónaposan már lehet kutyát kiállítani Bébi osztályban.

2012. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítségeteket! :)
2012. ápr. 30. 19:01
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

MKSZeken, Tájjellegűkön szokott hobby osztály lenni, oda biztosan mehet.


Egyébként tiltja valami, hogy MEOE kiállításra ivartalanított szukával menjen az ember? Oké, hogy a kannak kellenek a golyói, de jó esetben a szukán nem látszik az ivartalanítás, tehát nem tűnne ki a mezőnyből. Van ez ellen szabályozás?

2012. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát, ha közelebbről megnézi a szuka kutyát, akkor lehet hogy észre veszi rajta, hogy ivartalanítva van. (Lehet hogy a szőre máshogy van nőve, vagy egy kicsit ducibb a kutya, pont annyira, hogy feltűnő legyen. Lehet hogy most elég nagy hülyeséget írtam, szóval bocsi!) Mindent kiszúrnak ilyen téren.. :/

És amúgy miért nem lehet ivartalanított kutyát vinni mindenféle kiállításra? Ezt sosem értettem..:(

2012. ápr. 30. 19:39
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

en sem nagyon ertem.

De a tk-s kiallitasu kutakat akik tobb helyen is jol szerepeltek,nyertek azokat tovabb tenyesztik mivel ok megfelelnek a standardnak

2012. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! (:
2012. ápr. 30. 20:30
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

ne köszönj semmit.

ha jó ltudom a meoe megszűnt május 15.-e óta,az sem biztos hogy lesznek még kiállítások,remélem

2012. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Miért, mi a baj a kiállításokkal? Sejtem mit fogsz mondani, csak kíváncsi vagyok hogy jól sejtem-e.

Mielőtt el kezdesz mindenféle gorombaságot írni Nekem, előtte elmondom, hogy az én kutyáimnak sosem volt rossz sorsa semmi nem volt tőlük megvonva versenyek miatt. Remélem érted hogy mire gondolok. (:

2012. ápr. 30. 21:26
 10/17 anonim ***** válasza:

A MEOE nem szűnt meg máj. 15 óta, mivel még ápr. 30 van.

Nem megszüntetni akarják, hiszen civil szervezet, hanem csak azt tiltani és büntetni, amiért egyáltalán alakult.

2012. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!