Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon, vagy telep kiskutyáknak?

BellaBee kérdése:

Otthon, vagy telep kiskutyáknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van 6 kistermetû, keverék kiskutyusunk, akiknek vagy nagyon - nagyon - nagyon ultrasürgôsen otthont kell találnunk, vagy egy olyan helyet, ahol befogadják ôket és segítenek gazdit keresni.


Sajnos, mi nem tudjuk mehtartani ôket, mert néhány héten belül ki kell költöznünk a kertes házunkból.


Tudtok olyan megbízható helyet bárhol Magyarországon, ahova be lehet adni kiskutyákat? Ahol nem ketrecbe zárva töltik a nap 24 óráját, rendesen kapnak enni és néha megsimogatja ôket valaki...?


Sintértelepeket tudok, de ôk nem veszik be ôket és sok helyen nem is úgy bánnak velük, ahogy kéne...


Elôre is köszönöm!!!


2012. ápr. 30. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg mindenhol, ahol tudod. Expressz, jófogás, apród, vatera, teszvesz, facebook, twitter, iwiw, kiskutya.hu, mindenhol.

Plakátolj a környéken, az állatorvosnál, kérdezgesd az ismerőseidet. Sajnos nem túl jók az esélyeik... Fajtatiszta kutyát sem vesz senki, nemhogy keveréket. Sajnos nem túl jók a kilátások, de azért próbálkozzatok.

2012. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval.

Készíts róluk képet, anélkül nem lehet, és hírdesd őket!!!

Tedd fel facebookra és kérd, hogy mindenki ossza meg, így rengeted helyre eljut a hír!

Facebookon megkeresheted az állatvédőrséget, a tetovált állatmentőket, a radikális állatvédelmet, a noé állatotthont stb... hogy az ő oldalukon hírdethesd őkat, és ha nem lesz gazdijuk időben akkor tudnak nekik ideiglenes befogadókat találni, bár ált. mindenhol teltház van, de biztosan segítenek, ha tudnak!

Egyébként mennyi idősek? Keverékek?

Remélem sikerül időben gazdit találni nekik!

2012. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy menhelyet. Minden nap, de minimum minden másnap mennének sétálni, van étel rendesen és szeretve vannak az állatok, a legtöbb kutyus vidám. De nem tudom, hogy jelenleg tudnak-e befogadni kutyát. Itt a menhely honlapja: [link]
2012. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet sem tudtok megtartani?

Értem az aggódásodat, meg hogy azt szeretnéd ha jó helyre kerülnének, de mégis kissé felelőtlennek tartalak benneteket. 6 kutyus, Úristen...


Bocsesz.

2012. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Egy pár helyen már meghirdettem ôket, holnap átböngészem az általatok ajánlott oldalakat, megkérdezem a Rex Kutyaotthont, aztán reméljük a legjobbakat...! :)


Felelôtlenség...az anyakutyus és én nem élünk egy fedél alatt, a gazdija meg nem is igazán ért a kutyákhoz...most mit kellett volna tennem a kiskutyákkal, amikor már ott voltak, szegények? Inkább nevelgetem ôket és megteszem, amit tudok, hogy jó helyre kerüljenek...:/

2012. máj. 1. 01:43
 6/6 A kérdező kommentje:

Keverékek, egyébként, igen, most 5 hetesek, de, mivel ilyen sokan vannak, az anyjuk már nem tud gondoskodni róluk, szóval mi nevelgetjük ôket...


Nagyon kedves, barátságos állatkák, már gyúrunk a szobatisztaságra...:D

2012. máj. 1. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!