Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok mennyire követ...

A ti kutyátok mennyire követ benneteket otthon?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, vajon más kutyák is ilyenek-e vagy csak az enyém. HA itthon vagyok, mindenhová követ és egyfolytában bámul. Ha elmegyek, nem rombol, csendben van. Ha valahová nem engedem be, azaz ráparancsolok, hogy maradjon kint, oda nem követ. Aranyos, de még soha egyik kutyám sem volt ilyen, kíváncsi vagyok, nálatok hogy van ez.
2012. ápr. 30. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
biztos szeret téged
2012. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A labradorunk dettó. Persze van egy kis idő, amíg elmegy szaglászni vagy a kerítéshez, de egyébként folyton a nyomomban liheg. Nekem volt gondom a szeparációs stresszel, azóta javult helyzet, (sajnos nem tökéletes). A másik, amit hallottam, hogy azért lehet,mert túl sok energia van benne, bár én ezt nem hiszem mert egy jó séta után is a közelemben ólálkodik. :)
2012. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
enyém is követ,bár általában egy helyiségben vagyunk:) De pl ha elmegyek zuhanyozni oda mindig jön velem,de ha főzök akkor oda nem:) ha meg nagyszobába megyek kiteregetni oda is követ,ha elmegyek wc-re akkor kimegy,elhalad a wc ajtó elött,és visszamegy kisszobába,nem tudom miez :) Egyedül a konyha ahova nem jön nagyon,csak ha már kaja time van,mert tudja hogy utána ő is enni kap:)
2012. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fél centire van a seggemtől folyamatosan.
2012. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig a seggünkbe van,de nem csak a kutya,hanem a macska is.
2012. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
detto, de ezért is szeretjük... :D
2012. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy látom, nem vagyunk egyedül.:) Már én is gondoltam arra, hogy szeretne valamit a tudtomra adni, de ma is hazajöttünk a 3 órás sétából, eldőlt mint egy krumplis zsák, de 2 perc múlva már jött bámulni. Simit nem kér, kaja megvolt. Eddig minden kutyám olyan volt, hogy elnyúlt valahol és onnan szemlélte a dolgokat, ezért furcsa ez most egy kicsit nekem.
2012. ápr. 30. 22:31
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Enyém is ilyen, néha már az agyamra megy:) Főleg, ha amúgy is ingerült vagyok, és nagy a körme, aztán mást sem hallok, csak ahogy kopácsol mögöttem/alattam/közöttem:)
2012. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
az enyém is mindig követ. és ha meglát, mindig nekiesik a térdemnek, és nyújtózkodik egyet, míg én megsimizem a buksiját! :)
2012. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 VBeata81 ***** válasza:
Az enyém is mindig követ, de mivel ő társasági kutya (hava), nála ez fajtajelleg. Minden havástól ugyanezt hallom, és imádom, hogy ilyen. :))Szerencsére nem bámul, de ha kimegyek a szobából, jön utánam, még akkor is, ha alszik. Kivéve, ha az apámmal teszi ugyanezt.
2012. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!