Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a leg kutya, kutyás...

Melyik a leg kutya, kutyás család barátabb ország? Mi van ott, ami itthon nincs?

Figyelt kérdés
Kutyabarát pl, hogy: az éttermeknek van kertje a kutyáknak, a kutyát be lehet vinni boltokba, van olyan strand, ahova lehet lutyát vinni, vagy olyan, ahova csak kutyával lehet menni, tesznek az állatkínzás ellen, amit büntetnek is, jók, jobbak a menhelyi körülmények, és nincs ennnyi szaporító. Igaz, ehhez az szükséges, hogy az emberek gondolkodásmódja legyen ilyen (szerintem legalábbis). Több országot is írhattok. Azok alapján, amiket hallottam, a két vezető kutyabarát Németország, és Hollandia.
2012. máj. 1. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én Angliáról tudom ugyan ezeket.
2012. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is Németországról hallottam. Bárcsak ne jöttek volna el onnan az őseim...
2012. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Anglia..
2012. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak angliában az a sok feltétel, amivel kutyát lehet kivinni...
2012. máj. 1. 10:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol eddig voltam, mindegyik állatbarátabb ország, mint a miénk. Franciaországban, Olaszországban, Spanyolországban mindennapos a kutyusok látványa az üzletekben, Hollandiában az egyik teázóban a tulaj cicája ugrott az ölembe stb... Csak nálunk van ez a pánikszerű kitiltásuk mindenhonnan. Fogalmam sincs, honnan ez a fóbia.
2012. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ez csak nálunk van el kell keserítselek... olaszoknál, horvátoknál vannak kutyás strandok németeknél kb bárhova bemehettünk (mondjuk horvátoknál se szóltak ránk egyszer sem)

Itthon meg folyton az ANTSZ el riogatják a népet


Ja Angliába már csak útlevél és féreghajtás kell, január 1 óta nincs karantén

2012. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kell karantén? Nem is tudtam. Nem értem a magyarokat...
2012. máj. 1. 12:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is baromira sajnálom, hogy Magyarország nem 'kutyabarát'.

De hogy honnan ez a fóbia? Nézzünk már kicsit körbe. Minden tele van pl. szarral. A kutyatartási kultúránk egy nagy 0. Oké, hogy mi és még pár ember normálisan tartjuk kutyáinkat és 100-as csomag kakiszedő zacsival járunk mindenhova, de valljuk be, hogy a nagy átlag baromira le van maradva Európától. Sajnos...

2012. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Svájc,Németország,Ausztria ,Belgium,Hollandia .

és ahová ne vigyél kutyát : arab országok, india ,kína

2012. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A magyarok is lehet szednék a szart, ha lennének kukák kitév, és nem kéne hazáig cipelni. Amikor voltunk Horvátosrszágban, ott minden második sarkon volt kihelyezve zacskó a kutyaguminak...
2012. máj. 1. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!