Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit használjak kutyáimra?...

Mit használjak kutyáimra? Úszni is szoktak. Melyik a legjobb? Scalibor, Kiltix, Foresto, spot nyakörvet szeretnék inkább de félek h allergiás lesz rá. Olyan kéne kb 6 hónapig véd és 6,7 ezer lenne.

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Kiltixben nem úszhatnak.

Scaliborban igen - ebben teljesen más a hatóanyag is, ezért választottam ezt, mer taz én kutyusom az Advantixra érzékeny lett (Kiltixben és Forestoban is megvan ez az anyag), Scaliborban nem. Scaliborban úszhat is.

Én netről rendeltem, 4550Ft volt, 5-6 hónapra ad védettséget. Én ezt ajánlom :)

2012. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VBeata81 ***** válasza:
100%
Akkor a Forestót válaszd, mert az vízálló, 7-8 hónapig véd, és kb annyi az ára, amennyit írtál. Nyakörv kevésbé okoz allergiát, mint a spot-on.
2012. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Foresto. Kb 7000 Ft, 7-8 hónapra, vízálló, szagtalan.
2012. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* 7-8 hónapig véd
2012. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vízállóság sem azt jelenti, hogy naponta órákig ázik az a nyakörv. Meddig tart lekapni a fejéről úszás előtt és utána ismét ráhúzni. Amúgy sem szorosan kell feltenni, tehát megoldható.
2012. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Scalibor, elvileg ebben órákig is úszhat hatásfokából nem veszít, csak a halakra mérgező, tehát ha lehet ne dugja a kutya a fejét bele az akváriumba, nagyobb természetes vizeknél nem hiszem, hogy bármit megmérgezne (persze ha a lejárt nyakörvet egy tóba dobálná mindenki akkor más lenne a helyzet, de erről ugye szó sincs). Kb 6hónapig véd és 3200Ft-tól már kapható (most elég jó kis akciók vannak). Tehát egy Foresto árából megvan az egész éves scalibor védelem.
2012. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A scaliborra allergiás lett az egyik kutyám mert ő nagyon vakarta magát de a másik nak jó..

ha a scaliborra érzékeny volt akkor a forestora is az lesz? más az összetevője? lehet muszáj leszek kipróbálni mert mindenképpen nyakörvet szeretnék inkább mert úsztatni is szoktam őket.

2012. máj. 8. 10:48
 8/8 KissQkta válasza:

Hatóanyagok:

Scalibor - deltametrin (piretroid csoport)

Kiltix - flumetrin (piretroid) és propoxur (karbamát)

Foresto - imidakloprid és flumetrin

2013. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!