Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Update kutyaeledel? Veszitek?

Update kutyaeledel? Veszitek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak azt ne mond, hogy az a csökevényes, fejlődésben visszamaradt droidnak van köze hozzá!
2012. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már van ilyen is ? én nem etetném vele a kutyám...
2012. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a sz@r?
2012. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:DD de levagytok maradva.. igen hónapok óta van!!

szóval senki sem vesz ilyet? wáááááá :D

2012. máj. 1. 14:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem, tökéletesen meg vagyok elégedve az Orijen táppal.

Nem gondolnám, hogy az a táp bármivel is jobb, mint egy olyan cég terméke, aki évtizedek óta tápokat állít elő.

Nincs bajom a norbiékkal, tök közömbösek számomra, de egy kicsit nevetségesnek tartom, hogy már ebből is pénzt akarnak csinálni.

2012. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát ha van eszük hozzá, lehetőségük pénzük h előállítsanak vmit amiből még több pénz lehet..hát hajrá..sztem jól csinálják. de amúgy úgy látom reménytelen itt keresgélnem..nem fogok találni olyan embert aki ilyet vesz a kutyijának... na mind1
2012. máj. 1. 14:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt kb. kétféle embert fogsz találni. Aki minősíthatatlan, ugyanakkor nagy reklámmal támogatott fos táppal etet (pl.: pedigree) vagy az, aki valamennyire tud és akar áldozni a kutyája étkezésére, így ha bőeven telik rá, ha kevésbé, megpróbál jó minőségű tápot adni a kutyájának (Brit,Eukanuba,Royal C.) Arra lennék kiváncsi, hogy mit tartalmaz az Norbis táp. Ugyanis arról ne feledkezzünk meg, hogy az ember az akkor zabál amikor akar, így ha annyira tele van lével és hiszékenységgel akkor mellé zabálhatja az Update-s szarokat is. Viszont a kutya azt eszi és annyit amennyit a gazda elé rak. NEm kell neki fogyókúrás csilliárd árú Norbi tápot adni,ha normálisan tudja etetni a Brit Premium táppal.
2012. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
veszi a halál
2012. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem eszek ilyen update szarokat, nem hogy a kutyámnak vegyek -.-
2012. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
70%os hústartalmú stb.. senki nem próbálná ki jóval olcsóbb áron?
2012. máj. 1. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!