Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálja a kutyám a...

Miért utálja a kutyám a barátomat?

Figyelt kérdés
Tegnap jött hozzánk a barátom (csak barátilag barátom) még kapun kívül volt de a kutya már szaladt fel a hátsókertből...úgy ugatta mintha szét akarná szedni meg vicsorgott....ez nagyon fura mert a kutyát eddig 1x-2x hallottuk ugatni...mivel apa autószerelő sok idegen megfordul nálunk de a kutya füle botját se mozdítja...soha senkire nem reagált még így...még én is megijedtem tőle pedig az én kutyám...és nem elég hogy a barátomat nem engedte be, engem meg nem engedett ki...húzott meg lökdösött vissza a bejárati ajtóhoz meg folyton az utamba állt nehogy véletlenül kimenjek...végülis anyuéknak kellett megfogniuk hogy ki tudjak menni :/ Egyszerűen nem értem miért csinálta ezt...a barátom soha nem bántotta és már találkoztak is párszor de akkor nem akarta bántani. Ötletek hogy miért lehetett és mit tehetnék ellene? :/ 16/L

2012. máj. 1. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Több gondolat is eszembe jutott:


Meglehet hogy a kutyád megérzett valamit a barátodon, és téged akart védeni. Kan kutyus? Lehet hogy potencionális hím riválisként tekint rá, úgy érzi hogy a srác nyomul rád. Viccesek hangzik de nem kizárt.


Lehet a barátodnak is van kutyája és az ő szagát érzi rajta. És azzal a szaggal van baja.


Barátod gonosz ember és a kutya ráérzett hogy fenyegetés, de ez igen valószínűtlen

2012. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló: igen kan kutyus, de a barátomnak nincs kutyája, és megérezhetett volna az udvar másik végéből rajta bármilyen szagot is?! (elég nagy udvarunk van) :O Amúgy megöleltem a srácot és nem volt rajta semmi különös mármint erősen befújva vagy ilyesmi (mondjuk nyilván a kutyának sokkal jobb a szaglása) És nem a barátom nem gonosz biztosan nem akarna nekem rosszat :/

Köszönöm a válaszodat azért még elgondolkozom rajta ^^

2012. máj. 1. 15:10
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Tudom hülyén hangzik,de pl. az én kutyim a puszira allergiás xD Egyszerűen elgurul nála a gyógyszer ha vki megpuszil. Pedig eskü,hogy egyébként nem egy vadállat O.o Lehet nálatok is ez a helyzet: féltékeny a blöki
2012. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

khm...írtam hogy csak barátok vagyunk..és nem fen rám semmit...

Amúgy a kutya tényleg megérezhet ilyesmiket? :O

Ja egyébként egy angol-amerikai (keverék) bulldogról beszélünk...azóta nemszívesen jön a srác..:/

2012. máj. 1. 15:20
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem létezik fiú-lány barátság.
2012. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De így otthon nem szoktam megölelni, megpuszilni nehogy a család többet gondoljon bele, szóval a kutya se hiszem hogy láthatta :/
2012. máj. 1. 15:22
 7/19 anonim ***** válasza:

lehet hogy csúnyán nézett rá a srác és ezért nem tetszik a kutyának

én a múltkor szomorú voltam,csúnyán ránéztem akutyára (nem szándékosan)

az addig békésen és lustán heverő kaukázusi-sárhegyi keverék lehetett az majdnem szétszedte a kerítést :)

2012. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de igen létezik...CSAK barátként nézek rá és ő is rám...mindent megbeszélünk..mióta megszülettem ismerem (egy utcába lakunk csak ő most messzire jár suliba és ritkán jár haza) már oviba is együtt jártunk, osztálytársak voltunk általánosban és a 16 év alatt egyszer sem merült fel hogy több legyen...szóval mi vagyunk a bizonyítékok rá hogy igen is létezik fiú és lány között barátság :)
2012. máj. 1. 15:25
 9/19 A kérdező kommentje:
De ezaz hogy szerencsétlennek ideje sem volt ránézni a kutyára...az már szaladt fel hátulról és támadta..de nem ment el a kapuig...megállt a bejáratni ajtónál (ahol próbáltam volna kifelé jönni) és onnan ugatta meg vicsorgott.
2012. máj. 1. 15:28
 10/19 anonim ***** válasza:

akkor valami más lehet benne a pakliban

esetleg az hogy hol laksz?

szomszédok vagy más nem idegesíthette fel?

idegen szag,dolog?

2012. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!