Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves pitbull lányomnak pár...

3 éves pitbull lányomnak pár napja eltűnt előlről 2 kis metszőfoga alulról. Ti tapasztaltatok már ilyet? Most vettem neki kalciumtablettát, hogy legalább a többi fog maradjon. Ez valami fajtajelleg lehet? A kereső nem dob ki semmi erre utalót.

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

a piteket ismerve ezen nem kell csodálkozni :D

elég egyszer rossz helyre dobni a labdát (nem feltétlenül betonon, az is lehet, hogy a fűben pont van ott egy kő amit nem láttál) és hullik is a fog kifelé. nekem még a juhászkutyám is elvesztett egy fogat a kertben, labdázás közben... ha kicsit megfontoltabbak, lassabbak lennének, akkor gondolom nem lenne ilyen, de hát azért szeretjük őket, mert őrültek :)

2012. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem fajta jelleg. Valamire ráharapott ahogy előttem is írták. Nekem egyszer az Amstaffom kiharapott egy motor gumit,és benne maradt a foga :)
2012. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam. Valóban nekifut a betonfalnak is, ha a labda arra pattan, őrült, az biztos. :)
2012. máj. 2. 10:18
 4/5 Bozsikrisz ***** válasza:
Nem fogköves? az okozhat még ínysorvadást, és amiatt ki szoktak hullani a fogak. Bár ő ehhez még elég fiatal lenne, de azért figyelj oda erre is.
2012. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, dokival megnézetem, az a tuti. :)
2012. máj. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!