Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hajam égnek áll már ha...

A hajam égnek áll már ha meglátok egy yorkit. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Múltkor is ugatva támad neki a kutyámnak. Nagytestű kutyám van... Még jó hogy pórázon volt az enyém, mert egy parkban történt.

2012. máj. 2. 10:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem áll égnek a hajam tőlük.


Viszont néha a nagytestű kutyáktól égnek áll a hajam, amikor jönnek oda ugatva a lovam hátsó lábához... Na, hát mit mondjak...?


Most komolyan, nem a kutya hülye attól, hogy a gazdája nem neveli meg. Ha pórázon jön egy kutya, akkor nem áll égnek a hajam tőle, ha meg nem, akkor tök mindegy, hogy milyen kutya az.

2012. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
33%
Én sem szeretem ezeket a semmirekellő díszkutyákat. Sokkal agresszívebbek, mint a normális kutyák.
2012. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De ezek az agyonszaporított izék idegbetegek. Akkor legalább legyen pórázon!
2012. máj. 2. 10:54
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pedig most te ide jössz kiélni a degenerált hajlamaidat hogy lenézd a kistestű kutyákat!!!
2012. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%

Jegyzed meg: ha egy kutya nagytestű, akkor legyen pórázon, szájkosárban, sőt, egész nap kinyithatatlan kennelben, mert tuti h egy vérengző vadállat, ami veszélyes, emberre és állatra is.


Ha egy kutya pedig kistestű, akkor bárhol és bármikor lehet póráz nélkül, az cukiság ha belekap a bokádba vagy épp meghágja a lábad, és ha ez neked nem tetszik, akkor idióta vagy.

2012. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az efféle utantkozó, uszító, és tömény rosszindulatú kérdésektől áll föl a hajam............
2012. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Idegesítenek! Nekik sokkal több mindent lehet mint egy normális kutyának. Múltkor a múzeumban hoztak be egyet, hát én mikor vihetném be a kutyámat??
2012. máj. 2. 10:59
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
6. hozzászóló osztom a véleményed....az emberi butaság határtalan ;)
2012. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#5

Ez a kistestű kutyákkal való kivételezés kezd olyan lenni mint a cigányokkal. Nekik mindent lehet.

2012. máj. 2. 11:03
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

A mi pincsi kutyánk pontosan ugyanilyen kis agresszív fajta. Séta közben bizony ő is rátámadna egy nála nagyobb testűbb kutyára. Annak ellenére, hogy nem sok esze van és nem olyan okos mint pl egy német juhász kutya, imádjuk őt.

Ugyanígy vagyok a többi neveletlen kistestű kutyával is. Mindegyik egy imádni való egyéniség. Úgy gondolom ha gazdájuk kellőképpen oda figyel a kutyájára, akkor megelőzhető a baleset. De amikor a kedves gazda ész nélkül elengedi szájkosár és póráz nélkül a kutyáját, és abból kellemetlen helyzet alakul majd ki, az a gazda felelőtlensége és nem pedig a kutyájáé.

2012. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!