Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fazonra legyen nyíratva?

Milyen fazonra legyen nyíratva?

Figyelt kérdés

2 éves palota pincsimet most fogjuk először kozmetikushoz vinni. Milyen fazonra nyirassuk??

nem vagyunk tisztába vele hogy milyen fazonok vannak mivel mèg soha nem volt kistestű kutyánk és még soha nem nyirattuk egyik kutyusunkat sem.

a fazon melle linkelet vagy leírást ha lehet mert fogalmam sincs a témáról. :))


2012. máj. 2. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
miénket 13 millissel nyírtam meg,fülét ritkítottam,tappancsát megnyírtam,szoknyáját meg a zászlóját csak rövidítettem:) Így nagyon szép lett,mindenki dícséri:) Ha ezt elmondod így kozmetikusnak érteni fogja!
2012. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!!

képet tudnál mutatni róla???

várok még válaszokat!! :)

2012. máj. 2. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

uhh sajnos nincs lefotózva,nincs friss fotóm róla.

ő egy shih-tzu de hasonló a fazon:

[link]


csak a füle rövidebb:)meg ugye mienknek mivel pincsi nincsen szakálla..vagyis hát pincsi keverék a mienk,nics olyan hosszú szőre alapból mint ennek:

[link]


kb ekkora a szőre nem megnyírva:

[link]

2012. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ vagyis a képeket!

Nagyon aranyos lehet akkor szerintem ha nem ajánlanak/látok jobbat akkor ilyen lesz mivel szerintem nagyon aranyosan nézne ki így :)

2012. máj. 2. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám ilyen volt megnyírva. Igaz akkor még egy éves sem volt. A bal alsó mostani kép a jobb alsó tavaly nyáron készült. Én rendszeresen vágom neki ollóval a szőrét a hasa alján is meg a mancsánál. Így a jobb alsó képen látszik, hogy kicsit kisebb neki a szőre.
2012. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!!
2012. máj. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!