Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért esznek a kutyák kaktuszt?

Miért esznek a kutyák kaktuszt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm kutyája megevett 2 db kaktuszt, amiknek még rendes nagy tüskéjük is volt.

2012. máj. 2. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
"Miért esznek a kutyák kaktuszt?" ez volt a kérdésed!:D szerinted írd át, hogy "Miért ette meg az ismerősöm kutyája a kaktuszt?" ez csak a saját véleményem de szerintem nem gyakori dolog, hogy a kutyák kaktuszt ennének :D
2012. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák nem esznek kaktuszt. Ismerősöd kutyája bizonyára napszúrást kapott, azért vetemedett ilyenre, vagy eldugult az orra, és sünnek nézte, ezért végezte ki... De épelméjű egészséges kutya nem piszkálja a kaktuszokat, ha nem muszáj :D
2012. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsán történt a dolog... Egyik délután egyszer észrevettem, hogy nagyon bámulja a kaktuszokat, amik egy félméteres fa rácsos kerítéssel el is voltak kerítve (fa rácsos kerítés mögött csak kaktuszok vannak). Aztán elkezdte bedugdosni az orrát. Néztem, hogy beesett-e vmi, de semmi... Aztán hajnali 2 óra körül még mindig nem aludt, hanem a kerítés mögötti kaktuszokat bámulta, a fejét se döntötte oldalra. (Ja és délután el is tört egy cserepet, benne egy nagy kaktusszal, aminek nagy szúrós tüskéje volt.) Aztán ebéd után, kb. délután 13 órakor jutott tudomásomra, hogy vmikor a hajnali reggel és a félelőtt folyamán megevett 2 kaktuszt is..
2012. máj. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!