Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyák számítanak...

Milyen fajta kutyák számítanak luxuskutyáknak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
hát.. most lehet hülyeséget fogok mondani de én így "parasztésszel" ezt gondolom! :D Minden kutya lehet drága és olcsó is. Pl. veszel szaporítótól egy Labrador tegyük fel 20ezer ftért. De ha egy nagyon jó kennelből egy nagyon jó családfával rendelkező jó genetikájú Labrador veszel lehet azt mondják h 200ezer ft! Szóval szerintem nincs luxus kutya mert minden kutya lehet drága! Jó pl. vannak ritkább kutyál pl. kínai kopasz kutya ő drágább lehet mint egy amstaff (szerintem) de minden kutyábol van olcsóbb, dárágább és luxus árú! :) ki mit gondol az én elgondolásomról?:)
2012. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem afgán agár: mert nagyon ritka, és kényes is.
2012. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fáraókutya
2012. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az olyan fajták számítanak luxuskutyáknak amelyekből Magyarországon egyáltalán nem tenyésztenek vagy csak egy pár darab kennel van belőlük,pl.papillon.
2012. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fáraó kutya! Többek között ilyen feltételekkel kapsz kölyköt: a nyakörvének aranynak, ezüstnek, színesfémnek kell lennie. A fekhelyének 100% pamutnak kell lenni. A táplálékának 50% nyers vadhús kell hogy legyen. Meg van adva, hogy mikor, mennyi időre viheted el sétálni, futni stb.

Ezeket egy barátom mondta, aki odavan a fajtáért, de miután a tenyésztő ezeket a kikötéseket tette, lemondott egyelőre a fajtáról. Ja, és egy kölyök 1,5 milló forint, minimum!

2012. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a luxuskategóriába azokat a kutyákat sorolom, akiknek az ára, csak minimális töredék ahhoz képest, amit élete során ráköltesz. A minőségi étel, a kiegészitők, a nyakörvek, pórázok, a képzés, ami nagyon nem mindegy hol történik, én egy héten 3 napot utazom 150 km-ert csak az örző-védő tréningre, és ehhez jön még az engedelmes. A vizsgák, versenyek, idegen pályás gyakorlás. nekem ettől luxus egy kutya. Az, hogy több millió az ára, és gyakorlatilag használhatatlan, számomra nem ér sokat. mondom ez az én véleményem, de természetesen mások vagyunk, más értékrenddel.
2012. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Puli. <3 Más kutya nekem nem is kell! Amióta az eszem tudom, csak pulim van és a világ legjobb, leghűségesebb kutyája. De luxus szerintem egy 400 Euros chiauau is.
2012. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!