Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha terelni támadna kedvem egy...

Ha terelni támadna kedvem egy kutyával, hol és mennyiért tehetném ezt meg?

Figyelt kérdés
Nincsenek birkáim a hátsó kertben, és nem is lesznek :))

2012. máj. 2. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Engedelmes vizsgád van? Mert nemigen fog senki birka közelébe engedni, amíg biztosan kézben nem tartható, az állatról le nem hívható a kutya.
2012. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt, de engem még mindig inkább a helyek érdekelnek, meg hogy hol keressek ilyen embereket, a részleteket majd velük letárgyalom, ha szükséges :) Per pillanat inkább csak a lehetőségek érdekelnek, hogy vajon az országban két helyen csinálnak ilyet, vagy minden megyében találok "bérbirkát", meg hát mint említettem, az árakra vagyok kíváncsi.
2012. máj. 2. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:
magyar fajtákkal Hortobágyon van valahol terelős lehetőség (nem tartozom a köreikbe, úgyhogy pontosabbat nem tudok), illetve Rákóczifalván voltam már, ott tudom, hogy előre egyeztetve le lehet menni.
2012. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magyarfajtáknak Pomázon is van terelési lehetőség (bár őszig már betelt).
2012. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem magyar fajta érdekelne elsősorban. Mi ez a diszkrimináció egyébként? A birkák nem beszélnek idegen nyelven? :))
2012. máj. 3. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem másolgatom be a válaszokat, de itt említettek pár helyet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2555247-foken..

2012. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

más a terelési stílus.


gondolom azért fordul elő, hogy bizonyos helyeken csak magyar fajtákat fogadnak, mert az ottani tréner nem ismeri a brit és francia fajták terelési stílusát. vagy éppen assistant kutyája nincs hozzá hasonló stílusban, stb.

2012. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2012. máj. 5. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen fajtád van? Találtál megfelelő helyet? Ha igen, merrefelé? Meg vagy velük elégedve?
2018. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmilyen fajtám nincs (illetve van, de nem terelő), oktatóként dolgozom, és néhány kutyára ráférne a terelés, meg érdeklődnek néha gazdik, azért kérdeztem. De azóta is csak "hallottam, hogy XY csinálja, hívjad fel a Manyit (akit nem ismerek), az majd tudja a Pista számát (akit még annyira se ismerek), asszem ott vannak valahol Világvége felsőnél, vagy a másik megyében, legalábbis három éve még úgy volt" típusú válaszokat kaptam mindenkitől. Vagy csak egy települést, és ennyi, de hát mégse csengethetek be minden házba, hogy csókolom, itt lehet terelni? :D Kicsit belterjesnek nekem tűnik ez a dolog, annyi türelmem meg nincs, hogy csak ezért beépüljek a terelőkutyások közé. Van elég más sport, nem erőltetem :)
2018. szept. 10. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!