Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honapok ota tarto nyuszites,...

Honapok ota tarto nyuszites, siras. Mit lehet tenni? SEGITSEG!

Figyelt kérdés
Van egy cegnek egy hasznalaton kivuli telephelye az utcankban, ahol tartanak egy kutyat. Idonkent szokott jonni egy ficko, aki megeteti az allatot, de ennyi. Ez kb. januar ota van igy. Azota nap mint nap hallja az egesz utca a kutya hangos vonyitasat, nyusziteset. Fogalmam sincs rola, hogy hol van az eb a telken belul, az ablakunkbol nem latni ra az ingatlanra. Rettenetes hallgatni az allat szenvedeset, erezni lehet a hangjan, hogy nagyon nem jo neki. Nem tudom, az utca tobbi lakosa hogy birja ezt, mar engem is nagyon duhit a helyzet, pedig nem is vagyunk kozvetlen szomszedsagban a teleppel. Mit tehetnek az allat erdekeben? Kiknek tudnam ezt jelenteni?
2012. máj. 3. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Értesíteni kell az állatvédőket!
2012. máj. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Biztosan meg van kötve, és unatkozik a drága! Minden féle képen szólj a jegyzőnek, vagy hívd ki az állatvédőket.
2012. máj. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik településen van ez?
2012. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állatvédőrség:

A +36 70 636 6230-os telefonszámon vagy a bejelentes@orszagosallatvedorseg.hu e-mail címen fogadjuk az állatkínzással, gondatlan állattartással kapcsolatos bejelentéseket.

2012. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hihetetlenül hasznos választ adtál, kedves #1. Bárcsak tudnám kik az "állatvédők".


#3: Írtam privát üzenetet.


#4: Van lehetőség anonim bejelentést tenni?

2012. máj. 3. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hívd fel őket. :)
2012. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!