Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szerettessem meg a...

Hogyan szerettessem meg a macskát a kutyával?

Figyelt kérdés
Német juhink 8 hetes kora óta van velünk. Kezdetben jól kijött a macskával, (a macska sincs még egy éves.)együtt aludtak meg minden idilli kép...most 6 hónaposan(kutya) már odáig jutottunk, hogy nem bírja elviselni. Ha meglátja, onnantól nem létezik semmi, se játék, se tanuláés, semmi amíg el nem kergette a macskát. (Az a szegényke is úgy van, mint a Bendegúz az Indul a Bakterházban, hogy semmi sürgős dolga nincs az életben, mégis annyit kell futnia..)próbálkoztam már mindenfélével, de csak pillanatnyilag hatott, meg amikor látja, hogy ott vagyok valamenniyre visszafogja magát...miután rászóltam, de ahogy megfordulok, már uzsgyi is a macska után....a kutyánka lehet, hogy ez játék, de a macska nem kedveli ezt a játékot és ő is hozzánk tartozik, ezért szeretnék megoldást találni erre a helyzetre.

2012. máj. 3. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Be lettek egymásnak mutatva? :) Mi amúgy megszagoltattuk a cica popsiját a kutyinkkal és végül is annyira jutottunk, h ha kinn voltunk az udvaron, akkor hagyta a macskát. Mihelyst nem látott minket, azonnal üldözte. :P
2012. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát passz. Nálunk pont fordítva történt. Ki nem állhatták egymást, már mindketten túl voltak a 2 éves koron is mikor egyik napról a másikra a macska már a kutyaólban a kutyába ágyazódva aludt. Aztán már játszottak is.


Lehet összevesztek :D

2012. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Syba ***** válasza:
A mi 2 éves havanese kutyánkkal is ez van. Ahogy meglátja a macskát rohan el kergetni. De a macskát nem érdekli leül és nyervog neki a kutyánk meg értetlenkedve figyeli miért nem szalad... xd
2012. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a másik gond, hogy a szomszédban egy idős néni lakik, aki 4 macskát tart, látszik rajtuk, hogy valami nemes fajtából...már sokszor volt szerencséjük, amikor átfutottak a mi kertünkön...de a mi kutyánk is egyre gyorsabb :) hát nem tudom mi lesz...a miénket azért csak megfogja tűrni valahogy, de idegen macska....nem hiszem...pedig egyébként szófogadó, értelmes kutya, mindenkivel barátságos...csak ez a macskaügy...
2012. máj. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!