Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutya jó...

Szerintetek milyen kutya jó panelba? (mi a si-cun gondolkoztunk de nagyon örülnénk egy kis yorkshiernek vagy westinek! ) Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen kimozogja magát, akkor bármelyik fajta lehet.
2012. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Más-más karakterű kutyák, ne feltétlenül csak a külső vezéreljen. Akármennyire cuki is, egy westie és egy yorkie is terrier.
2012. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik jó lehet, megfelelő mennyiségű séta esetén!A terriereket első kutyának nem szokták javasolni, következetes nevelést igényelnek!
2012. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
shih-tzu nagyon jó panelba,családunkba kettő is van igaz ők kertes háznál benti kutyaként! Imádnak mint minden kutya sétálni,kell is nekik a testmozgás,de nem kell annyi lefárasztás nekik mint egy yorkinak! De amúgy igazi kis bohócok,de nagyon makacsok is,nehezen tanulnak! Szőrápolásuk igényes ezt figyelembe kell venni vételkor,és ne vegyél természetesen szaporítótól!
2012. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik tetszik...a lényeg, hogy jó helyről, tenyésztőtől (törzskönyvvel!) vegyétek. A másik fontos, hogy sokat foglalkozzatok vele, kutyasuli, tanítás, nagy séták, és akkor nem lesz gond.

De a terrierek karakánabb egyéniségek, mint egy shih-tzu. Nekem egy 5 éves yorkim van, most értünk haza egy 2 és fél órás sétából, és már megint itt dobálja a plüssét, hogy játszunk.

2012. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ikszdéé31 ***** válasza:
Én bichon havaneset ajánlok, nekem is az van, nála jobban nem is kívánhatnék magamnak, egyszerűen imádom :)
2012. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!