Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek az eleven részre?

Mit tegyek az eleven részre?

Figyelt kérdés

Mudimon megint kijött a bolhaallergia, bár bolha nincs benne (a szomszédból ugrott rá). Van rajta nyakörv, Kiltix, azt hittem, megvédi.. Nagyon csúnya a farka felett, már nincs is szőr. Aki látott már ilyet, az tudja, hogy ilyen világos zöld kinyalt folt.


A doki adott neki egy injekciót (szteroid), és kapott 12 szem gyógyszert, amit 3 szemenként kell szednie. De arra a foltra tegyek valamit? Az előző foltnál (tavaly) azt mondta a másik doki, hogy elmúlik magától. És az el is múlt. De nem köpi be a légy? Tegyek rá Betadint? Ezt a húgom javasolta, de én félek, hogy lenyalja, és beteg lesz tőle.


2012. máj. 3. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem az orvos sanoderm kenőcsöt irt , hamar kinőtt a szőr de nem kellet semmilyen inekció és azóta se jött elő.
2012. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp fertőtlenitsd betadinnal, jól dörzsöld át vele. Hmmm, steroid. Azok adják, akik nem tudják mi a baj. gyűlölöm, károsithatja a májat.
2012. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, most átbeszéltük anyával, nem adom be neki a többi gyógyszert. Nagyon elnyomta ugyanis ez a 3 szem, reggel nem is evett. Úgyhogy kapott pótvacsit az előbb, szerencsére megjött az étvágya.


Megkérdezem ezt a kenőcsöt, mert a tavalyi folt óta még mindig csak 1 cm-es ott a szőr! De hogy itt Kisvárdán hogy nem ismerik ezt a kenőcsöt...


Neostomosant is akartam venni, de itt nem is árulnak olyat....Tényleg sötét Szabolcs...

2012. máj. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!