Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hallottam, hogy a Labrador...

Azt hallottam, hogy a Labradorok pár évre rá megbüdösödnek, és, hogy ne választjak olyan fajtát! Azt hallottam, h. a Golden nem. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

hogy a labradorok x év múlva büdösek?? mert ez nem igaz.


bocsi ha nem ez volt a kérdés... :D

2012. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Bruhaha!

HA MEGDÖGLÖTT, AKKOR ELŐBB IS MEGBÜDÖSÖDIK, MINT PÁR ÉV...

EZT BIZTOS EGY OLYAN LABRADOROSTÓL HALLOTTAD, AKINEK A KERT VÉGÉBEN VAN A KUTYÁJA ÉS MÉG SOHASEM FÜRDETTE, NEM ÁPOLJA A SZŐRÉT! NOS EG ILYEN KUTYATUKAJNAK MEGSÚGOM, BÁRMILYEN KUTYÁJA BÜDI LENNE EGY IDŐ UTÁN.

ÜDV-EGY LABRADOROS GAZDI, AKINEK NEM BÜDÖS A KUTYÁJA!

2012. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, egy idő után megromlanak, ha nem tartod hűtőben. (2.-nak van igaza...)
2012. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez butaság. (amúgy mi után pár évre büdösödnek meg? :)) minden kutya büdi, ha nm ápolják, a kan kutyák pedig általában szagosabbak a szukáknál.de hogy konkrétan a labradorokkal lennének ilyen problémák? hidd el, h nem. nekem volt egy labradorom és nem volt büdös.
2012. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyet értek a 2 válaszolóval!! nekem is labradorom van és nem büdös... persze ha goldent veszel vagy bármilyen más kutyát az is büdös lesz ha nem ápolod... ;)
2012. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Itt fekszik a labradorom az ágy mellett .. hát nem tudom, múlthéten fürdettem, de semmi szaga nincs.

Ekkor vicces baromságot is régen hallottam :D

2012. máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 csaba1974 ***** válasza:
Egyik kutya sem büdös! Ha kint tartott akkor is fürdetni kell és kész! A bentieket meg még többször gondolom!!! Ha nem kerül víz alá"fürdetés!!!!" és egy hugyos kenelbe tartják akkor a hosszú szőrű kutya még büdösebb lesz!!! Szóval a labi nem büdös!!! viszont okos kutya ;-)
2012. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és,hogy kedvesen válaszoltatok! Én sem hittem,hogy ez igaz! De azért rákérdeztem itt :) Köszi mindenkinek :*
2012. máj. 4. 09:45
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja igen,kinn tartanám :) és milyen szokásai vannak? mennyit kell neki adni enni ,amíg kicsi? és amikor nagy? azt tudom,h nagyon okosak és imádnak játszani!
2012. máj. 4. 09:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Hajlamos a hízásra, szoval az előírtnál még kicsit kevesebbet is, mert az enyém 5 hónaposan is állítólag picit dundi, pedig esküszöm, nem etetem túl. Viszont az izom is látszik rajta. Amire számíts, hogy egy mézeskalács lesz egész életében, ha mindenkinek megengeded, h simogassa. Kajáért bármit megtesz, szoval jutalomfalattal bármit megtanul. Okosak. Csak ne zabálna fel mindent az utcán.... :DDD
2012. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!