Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen medencébe?

Ilyen medencébe?

Figyelt kérdés
van egy ilyen medencénk [link] ,de a nagy melegben a nagytestű kutyánkat bele szeretnénk engedni,de előtte lefürdetnénk,nincs benne semmi vegyszer,nagyon szereti a vizet,a fala nem gumiból van,nem is tudom h miből,de szerintetek kiharapná?vagy el tudnánk keríteni?
2012. máj. 4. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy menne bele? Milyen magas, simán bele tud ugrani? Szerintem a körmeivel kiszakítaná.

Amúgy mi is ilyesmi medencét készülünk venni, de ezt csak magunknak. A kutyám (szintén nagytestű) megkapja a kicsi medencét, ami gyakorlatilag kb. a térdig ér, max. combközépig, az aljába rakunk majd műpadlót, hogy ne szakítsa ki a körmével, a falat szerintem nem fogja bántani.

2012. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
milyen medencét kap a kutyád?tudnál róla képet küldeni(hasonlót) akkor inkább vennénk neki külön
2012. máj. 4. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmit. Ha jól emlékszem 3x2 méteres.


[link]

2012. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a harapással van a baj, én is attól félnék, hogy a körmével kiszakítja, amikor megpróbál kimászni belőle.
2012. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a körmével szakítaná ki. Ilyesmi medencém nekem is van kutyát nem engedtem bele ugyan de a nyár végére kiszakadt valamiért és elég ha egy éles táry van alatta vagy egy kő vagy bármi. Ez a medence vékony gumi szerűség kutya nem harapná ki de ha kijönne akkor elég ha beleakad a körme és már mehet a kukába a medence.
2012. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rotis_lány ***** válasza:

Kutyának inkább ilyen medence való:

[link]

ezen nem tud kiszakítani semmit, míg a bestwayesen ha kidurrantja a felfújható karimát, akkor dobhatod is ki.

2012. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!