Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed a Lelenc...

Mi a véleményed a Lelenc Egyesületről? Van aki tőlük fogadott be kutyát?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy jól etetik-e a kutyákat, és azt se, hogy hogy bánnak velük. De miután elhoztad, nem árt elvinni állatorvoshoz!

És ha lehet, kölyökkutyát hozz!!!

2012. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én fogadtam örökbe tőlük. Minden a legnagyobb rendben zajlott. Sokaktól hallottam, hogy bunkók, meg nem adnak kutyát, csak otthon ülő milliomosoknak, de nálunk semmi ilyesmi probléma nem volt, pedig nem vagyok se otthon ülő, se milliomos :D

Miért kérdezed, akarsz tőlük befogadni?

2012. jún. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Az előző két válaszoló nyilván még nem járt a Lelenc tanyán.... én viszont IGEN. Hónapok óta önkénteskedem náluk. A kutyák labdáznak, játszanak, napi 3szor sétálnak, és egyéni foglalkoztatást ia kapnak. Mindig körülbelül 50 kutya van náluk, minimum 10 nm-es kenelekben. Az etetésük teljesen megfelelő, az öregeknek, betegeknek külön étrendje van. Ha egy kutyán a betegség legkisebb jelét is látják, azonnal orvoshoz viszik. Nem adnak ki ivaros kan kutyát, minden fiúcska átesik az ivartalanításon. 50-ből pontosan 48 kutya szobatiszta, és 44 gond nélkül sétál pórázon. Amit az előző válaszolók elmondtak, üres pletyka... és ne hidd, hogy én hazudnék! Ha azt láttam volna, hogy rosszul bánnak a kutyákkal, azonnal eljöttem volna, mondván, én ilyenhez nem asszisztálok, pláne ingyen! De amit láttam, az egész egyszerűen elképesztő! Ha gazditól hoznád a kutyát, akkor sem hozna ennyi fegyelmet, játékosságot, türelmet, stb.. és nem látsz szomorú kutyát! Egyet sem! Belenézel a szemükbe, és nem látod azt az elkeseredettséget, reménytelenséget, amit a többi, zsúfolt menhelyen! Az ottaniak egész egyszerűen csodát tesznek... :)
2014. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te hallod, elolvastad egyáltalán a hozzászólásom? Üres pletyka, hogy minden rendben, és tök okésak? Amúgy meg nem csak a kanokat, de a szukákat is kizárólag ivartalanítva adják örökbe, ha már itt tartunk.
2014. júl. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!