Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet bolhátlanitani egy 9 hetes kiskutyát? Eddig boltban kapható Baba samponnal fürdettem, ami csak részben volt hatásos! Kérném a tanácsokat! Tomi

Figyelt kérdés
Ugy tudom védőoltást csak 3 hónapos korában ad az állatorvos neki,bolhanyakörvet is ugyanennyi idösen lehet nyakába tenni,egyes kereskedelmi forgalomban lévő bolhasamponok is csak 12hetes korban alkalmazhatóak!

2012. máj. 4. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
bolha ellen nincs oltás. 9 hetesen már használhatsz spot-ont
2012. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A baba sampont nagyon sürgősen felejtsd el! Tele van kőolajszármazékkal. Ha már mindenképp humánnal akarod, akkor WU2, a narancsásrga feliratos, ami száraz hajra van.


A bolhák ellen meg Neostomosan az igazi, de a komplett lakást ki kell vele mosni.


Azt meg ki mondta h oltást csak 3 hónaposan kaphat? Egy normális oltási program így néz ki:


6-7 hetes:Parvovírusos bélgyulladás elleni oltás.

9-10 hetes:Kombinált oltás

11-12 hetes:Parvovírusos bélgyulladás elleni oltás

13-14 hetes:Kombinált oltás

15-16 hetes:Veszettség elleni oltás

6 hónapon belül:Veszettség elleni ismétlő oltás

2012. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Spot on a legjobb, kérdezd meg az állatorvosod melyiket ajánlja, úgyis menni kellene az első oltásra 9 hetesen (vagy a másodikra akár).
2012. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen vinni is akarom majd, kutyit,csak mivel rengeteg bolha van szegényben,(tulajnál ahonnan hoztam elég koszos helyen voltak összezárva hét másik testvérével)meg a bundájában a szöre tövénél a börhöz közel tele van fekete apró szemekkel,akár egy porszem,és nagyon vakaródzik,mivel tudnám azt eltávolitani? ki lehet azt kefélni a bundájából? köszi eddigi hozzászólásokat!
2012. máj. 4. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Már 2 oltásának kéne lenni, 6 hetesen az első, 8 hetesen a második. Tehát ideje, hogy ő ios megkapja az elsőt. Ha elmész a dokihoz, ő majd ajánl bolhairtást is.
2012. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem,akkor mielöbb elis viszem,kapja meg amit kell,:DD
2012. máj. 4. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelem, a helyét is bolhairtani kell!!! A Frontline spot on 8 hetes kortól alkalmazható!
2012. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Babasampont ne használj!! Tudom, hogy egy kommentelő ezt már elmagyarázta, de azt javaslom, semmi emberi tisztálkodószert ne használj a kölykön, mert ő nem ember, hanem kutya! Nekem 8 hetes a kutyusom, de nem bolhás. A környezetre kéne figyelni, azt nyugodtan lefújhatod. Kérd ki az állatorvosod véleményét!
2012. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2hetes kortól alkalmazható kutyáknál:

[link]

2012. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!