Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik kutyám tetszik...

CsontosLizzy kérdése:

Nektek melyik kutyám tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Mogyoró, a barna labrador:


[link]


Bobby, a németjuhász:


[link]


Sky, a husky:


[link]


2012. máj. 4. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
úúú de cukiiik. mind3 fajtát imádom ^^ de a legeslegszebb sztem a husky :D e mind nagyon cuki
2012. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mindegyik gyönyörű kutya:) De a labradort emelném ki,olyan ritka ilyen színben:)
2012. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem a husky tetszik a legjobban, de alapból nekem a husky a kedvenc fajtám, viszont ha ettől eltekintek, akkor a labrador :) De mind gyönyörűséges!

Egyébként, tegnap kaptam egy huskyt, csak ő fekete-fehér, de neki is Sky a neve :O :D

2012. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mogyoró. A labradoroktól alapból nem vagyok elájulva, inkább a huskyktól (nekem is az van), de ő valahogy mégis szebb, mint Sky.
2012. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 VBeata81 ***** válasza:
Havas Pofi a legszebb. :)
2012. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mind a három szép kutya, de én inkább a német juhászt választanám.
2012. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Gratula, mind szép! És mennyi idősek? hát az egyik válaszadónak: a foxred színű labradorok ritkábbak, mint a csokik.

Kérdező, hagy rézzak veled kezet, e háromből 2 nekem is van, labi és németjuhász!!!

2012. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szép kutyáid vannak. Hát ezek közül biztosan a husky a legjobb fajta, de a labrador - a saját fajtáján belül - szebb példány.
2012. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Németjuhász! Nekem bicolor van!!!
2012. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm :)


2. Köszi, valóban nem volt könnyű őt megtalálnom.


3. Köszönöm. Őszintén szólva az elején kék szeműt szerettem volna, és akkor eldöntöttem, h a szeme miatt lesz Sky. A sors fintora, h barna szemű lett. :D Sok örömöt kívánok a kutyuddal. :)


4. Köszi. :)


5. Köszi a választ. :)


6. Na végre szegény Bobbym is kapott egy szavazatot, köszi. :)


7. Köszönöm. Fú a foxred labi nagyon tetszik nekem, sokáig azt akartam, de nem igen találtam itthon, aztán amikor megláttam Mogyit nem létezett több labrador a számomra. :D

Gratu neked is a kutyákhoz. :) Mogyi 1,5 éves, Bobus 11 hónapos, Sky pedig 3 éves lesz nyáron.


8. Köszönjük. :)


9. Köszi a 2. Bobby szavazatot. :) A Tiéd is biztos nagyon szép. :)

2012. máj. 4. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!