Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kullancsirtót vegyek?

Milyen kullancsirtót vegyek?

Figyelt kérdés

8 hónapos a Yorkim.

Ez jó lesz neki?

[link]


2012. máj. 5. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én régen ezt használtam a kölyökkutyámon,de nekünk nem vált be mert volt benne 3 kullancs.De ez változó,hogy kinek mi válik be mert minden kutya más.Amúgy szerintem ki lehet próbálni és ha nem használ akkor válthatsz egy másikra.
2012. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a bio cuccok az ilyen agresszív parazitákra mint kullancs nem nagyon ütősek. Állatorvostól vegyél jó spotot (nekünk legjobban a practic vált be, de most van egy új nagyon jó állítólag azt certifectnek hívják)
2012. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én PESS nyakörvet használok.Rengeteg a kullancs itt ahol lakunk(Németország),egy séta alkalmával 8-1O kullancsot is leseprek róla.De sajnos nem mindegyiket látom meg,így bele is állnak.De eddig ahány benne volt,mind kicsi és döglött volt,hála a nyakörvnek.Ilyen agresszív támadáskor PESS spot on-nal is megpótoljuk a nyakörvet.Próbáltunk már sokfélét,olyan nyakörvvel,cseppel még nem találkoztunk,amelyik megakadályozta volna a kullancsok kutyába jutását.DE ez legalább megöli őket,s elég hamar.
2012. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!